18 شغل | 21 رزومه | 19 شركت

با سفارش رپورتاژ آگهی و بک لینک اول گوگل شوید

با سفارش رپورتاژ آگهی و بک لینک اول گوگل شوید

 

در سالهای اخیر بودن در صفحه اول نتایج جستجوی موتورهای جستجو ، در عبارتهای کلیدی خاص برای هر وبسایتی حیاطی شده است . برخی سایتها میلیون ها تومان خرج می کنند تا به صفحه ۱ نتایج گوگل برسند . بازده بودن در صفحه اول گوگل با صفحات بعدی اصلا قابل مقایسه نیست . در این مطلب توضیح داده می شوید که شما چگونه می توانید با سفارش رپورتاژ آگهی و بک لینک اول گوگل شوید .

فاکتور مهم در انتخاب سایتی که بک لینک خود را در آن قرار میدهید و از آن خرید بک لینک می کنید ، این است که پیج اتوریتی و دامین اتوریتی بالاتری داشته باشد . هرچه این اتوریتی عدد بالاتری باشد بیشتر به سایت شما برای رشد در کیوورد مورد نظرتان کمک می کند . امروزه با یک جستجو در گوگل متوجه می شوید سایتهای بسیاری برای فروش بک لینک وجود دارند که به شما بک لینک فالو می فروشند . اما لیست سایتهای آنها را حتما چک کنید که اتوریتی مناسبی داشته باشند .

رپورتاژ آگهی دائمی بهتر از بک لینک ماهانه است . چرا؟ اولا از اسمش معلوم است . در رپرتاژ آگهی ، لینک شما با یک بار پرداخت هزینه بصورت دائمی در یک پست سایت قرار می گیرد و نیاز نیست مجددا پرداخت ماهانه برای تمدید انجام دهید . ولی اگر بک لینک ماهانه یا ۳ ماهه بخرید ، پس از دوره ی پرداخت شده اگر هزینه تمدید را نپردازید ، آنها لینک شما را بر میدارند و پس از مدت کوتاهی سایت شما در نتایج گوگل سقوط خواهد کرد . دلیل دوم این است که شما با خرید رپرتاژ آگهی ، ۵ کیوورد یا عبارت کلیدی سایتتان به جای ۱ عدد در سایت مقصد لینک خواهد شد . یعنی در واقع ۵ بک لینک دریافت خواهید کرد . از این نظر هم بشدت بصرفه است .

جهت سفارش بک لینک یا سفارش رپورتاژ آگهی با کمترین هزینه ، و نیز مشاهده سایتهای ما که رپرتاژ آگهی و بک لینک شما در آنها قرار می گیرد ، و نیز نمونه سایتهایی که با قرار دادن رپرتاژ آگهی و بک لینک در سایتهای ما به صفحه اول گوگل رسیده اند می توانید به سایت گروه درآمد اینترنتی مراجعه فرمایید :

مشاهده مشخصات و سفارش بک لینک

« »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

طراحي شده با توسط توسعه ارتباطات نيكان
-

محبوب کن - فیس نما

تور تایلند