گروه تبلیغاتی پارسه بزرگترین تولید کننده پوشه دکمه دار تبلیغاتی پارچه ای

گروه تبلیغاتی پارسه بزرگترین تولید کننده پوشه دکمه دار تبلیغاتی پارچه ای

گروه تبلیغاتی پارسه تحت عنوان پارس پاکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان هدایای تبلیغاتی پارچه ای محصول جدیدی با عنوان پوشه دکمه دار پارچه ای (از جنس پارچه های بی بافت ) تولید نموده است که در اینجا به معرفی آن و برخی از مهمترین تفاوت ها و مزایای آن نسبت به نمونه های مشابه پلاستیکی میپردازیم .

پوشه دکمه دار پارچه ای مزایای بسیاری در مقایسه با نمونه پوشه های پلاستیکی دارند

  • پوشه دکمه دار تولید شده از جنس پارچه بعلت نوع جنس آن از زیبایی ظاهری بیشتری برخوردار هستند که معمولا ترکیبی از ۲ رنگ میباشد .
  • پوشه دکمه دار پارچه ای برخلاف پوشه پلاستیکی قابل بازیافت بوده و به طبیعت آسیبی نمیرساند
  • بعلت پارچه ای بودن این پوشه ها مدارکی که داخل آنها قرار داده میشود توسط دیگران قابل رویت نیست که این باعث امنیت مدارک قرارا داده شده در پوشه میباشد.
  • دکمه های استفاده شده در این پوشه ها فلزی بوده که با باز و بسته شدن به دفعات زیاد به راحتی خراب نمیشوند
  • این پوشه ها قابل شستشو و قابلیت چاپ تبلیغات را نیز دارند و چاپ انجام شده بر روی آنها مثل نمونه های پلاستیکی به راحتی پاک نمیشوند .

لطفا جهت دریافت نمونه رایگان و اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۰۹۱۳۱۱۴۸۲۳۷  تماس و یا به سایت http://gift4u.ir  مراجعه فرمایید .

 

Related Posts

تبلیغات الماس ارائه دهنده خدمات تندیس، بج سینه و تابلو چلنیومتبلیغات الماس ارائه دهنده خدمات تندیس، بج سینه و تابلو چلنیوم

تبلیغات الماس ارائه دهنده خدمات تندیس، بج سینه و تابلو چلنیوم تبلیغاتی الماس با توکل به خداوند متعال و با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود با هدف ارایه