شرکت گلف ترید، متخصص در زمینه واردات از دبی و ترخیص کالا

شرکت گلف ترید، متخصص در زمینه واردات از دبی و ترخیص کالا

در دنیای تجارت و نقل و انتقال کالا عناصر مختلفی نقش بازی می کنند. از تولیدکنندگان گرفته که کیفیت محصولات و برند آن ها بدون شک مورد توجه خواهد بود تا شرکت هایی که کار واردات کالا و ترخیص آن ها را انجام می دهند. فروشندگان نیز به عنوان عضوی از این چرخه که به صورت مستقیم با واردکنندگان کالا کار می کنند، در این چرخه اهمیت کمی ندارند. بسیار مهم و حیاتی است که یک شرکت واردکننده کالا با تمامی قواعد بازار آشنا باشد و بتواند با در نظر گرفتن تمامی موارد و مسائل موجود، بهترین کالاها و بهترین برندها را با بهترین قیمت ها وارد کشور کند. خصوصاً در شرایطی که حمایت از تولید داخلی یکی از مهم ترین مسائل روز است و نیاز نداریم تا با وارد کردن کالاهایی که خودمان توانایی تولید آن ها را داریم، کار و تجارت تولیدی های داخلی را خراب کنیم. بنا بر این یکی از مهم ترین مسائلی که در واردات باید در نظر گرفت، توان و پتانسیل تولیدی های داخلی است. با شناخت مناسب از این مقوله می توانیم به نیاز بازار نیز اشراف پیدا کنیم و با استفاده از این اطلاعات، اجناسی را وارد کشور کنیم که بهترین کیفیت و بهترین قیمت را دارند و در عین حال بازار نیز به آن ها نیاز دارد و پتانسیل تولید آن ها به هر دلیلی در داخل کشور نیز وجود نداشته باشد.

تولید داخل و واردات

هدف هیچ کس مقابله با تولید داخلی نیست. بلکه با وارد کردن اجناس و کالاهای مرغوب بازار تولید داخلی نیز می تواند با این اجناس آشنایی پیدا کند و اگر توانایی آن را داشت به تولید آن ها بپردازد؛ پس از مدتی هم می تواند وارد رقابت های بین المللی شود و خود را به عنوان یک رقیب جدی در میان شرکت های خارجی مطرح سازد. بنا بر این اولین و یکی از مهم ترین مسائلی که در واردات از دبی باید در نظر گرفته شود، مسئله‌ی نیاز بازار و پتانسیل تولید داخل می باشد. فروشندگان کالا که به صورت مستقیم با مشتریان سر و کار دارند هم به خوبی می توانند این مسائل را برای ما روشن سازند. شرکت ما با سال ها تجربه و مراودات کاری بسیار با فروشندگان مختلف، تا کنون روابط بسیار خوبی را با فروشندگان شکل داده و از این نظر توانایی این را دارد که اطلاعات بسیار مفیدی را از فروشندگان دریافت کند و در سیاست های واردات خود، خصوصاً واردات از دبی تغییرات لازم را اعمال کند.

دبی، یکی از مراکز مهم تجاری منطقه و دنیا

در سال های اخیر دبی جایگاه خود را به عنوان یکی مراکز تجاری بسیار مهم در منطقه تثبیت کرده است. سالانه رقم بسیار بالایی از کالاهای مختلف در دبی داد و ستد می شود و بدیهی است که کشور ما نیز به عنوان یکی از قطب های اقتصادی بزرگ منطقه باید از این فرصت تجاری مهم بهره‌ی کافی را ببرد. بنا بر این تأسیس شرکت هایی برای واردات از دبی بدیهی به نظر می آید و در واقع داشتن شرکت های بزرگ واردات از دبی با تجربه‌ی بالا، یکی از نیازهای اصلی بازار ما هست و خواهد بود. شرکت های زیادی می توانند ثبت شوند و اقدام به واردات از دبی کنند، اما آیا همه‌ی آن ها یکی خواهند بود و تفاوتی میان آن ها وجود نخواهد داشت؟ طبیعتاً پاسخ این سوال خیر است. قطعاً هیچ یک از شرکت هایی که کار واردات از دبی را انجام می دهند شباهتی به یکدیگر ندارند و از نظر کیفی و کمی تفاوت های بسیار و آشکاری با هم خواهند داشت. اما در این جا ویژگی های کیفی بیشتر مد نظر ماست و می خواهیم در مورد اهمیت این نوع ویژگی ها صحبت کنیم. البته اهمیت ویژگی های کمی واردات کالا از دبی نیز کم نیست و به این مسئله نیز در جای خود باید به خوبی پرداخته شود. اولین و احتمالاً مهم ترین فاکتوری که بین شرکت های مختلف ترخیص و واردات کالا از دبی تفاوت ایجاد می کند، تجربه است. طبعاً شرکتی که بیش از ۲۰ سال در این زمینه تجربه دارد، شناخت بهتری نسبت به بازار و قواعد مختلف تجارت کالا دارد و بهتر می تواند در این زمینه عمل کند. در مقابل شرکت های تازه التاسیس حتی اگر بودجه‌ی بیشتری هم داشته باشند و رقم بیشتری را سرمایه گذاری کنند، نمی توانند کالای ارزشمندی به نام تجربه را به سرمایه‌ی خود اضافه کنند. شرکت ترخیص کالای شجاعی یا گلف ترید در زمینه ترخیص کالا و واردات از دبی بیش از ۲۰ سال تجربه دارد و از این حیث کم تر شرکتی وجود دارد که بتواند با آن رقابت کند. داشتن تجربه‌ی بیشتر در این حوزه به معنای ارائه‌ی خدمات با کیفیت بالاتر است. شما اگر یک راهی را به مدت ۲۰ سال طی کرده باشید، بعد از این مدت دیگر به تمام جزئیات آن تسلط دارید و می توانید چشم بسته آن را برای شخص دیگری توصیف کنید. هر چند که در این ۲۰ سال تغییرات زیادی در آن راه صورت گرفته باشد، با این حال از تسلط کامل شما از آن نمی کاهد. دنیای ترخیص کالا و واردات از دبی هم دقیقاً شبیه این راه است که شرکت گلف ترید بیش از ۲۰ سال است که در حال رفت و آمد در آن است و به تمامی جزئیات و مسائل ریز آن آشناست و به همین خاطر است که کار شما را بدون داشتن کوچک ترین اشتباه یا تأخیر انجام می دهد. در مقابل اگر کسی باشد که با این راه آشنایی نداشته باشد، طبیعتاً این بی تجربگی کار دستش می دهد و اشتباهات بسیار زیادی را در این راه مرتکب خواهد شد. اشتباهاتی که می تواند خسارات زیان باری برای شما بیافریند و حتی بعضاً جبران ناپذیر نیز باشد. همه‌ی این مسائل به خوبی اهمیت داشتن تجربه در امر واردات از دبی را به خوبی نشان می دهد و روشن می سازد که چرا انتخاب شرکت گلف ترید برای انتقال و ترخیص کالاهای شما می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

گلف ترید، با تجربه در امر واردات از دبی

شرکت گلف ترید با نام اصلی شرکت ترخیص کالای شجاعی در سال ۱۳۷۸ تأسیس شده است و با گذشت زمان و به مرور گسترش یافته است. در این سال ها حضور در عرصه های مختلف و کسب تجربه های جدید باعث شده است تا اعتبار شرکت ذره ذره ساخته شکل بگیرد تا امروز که به یکی از بزرگترین و مهم ترین شرکت ها در حوزه‌ی ترخیص کالا، واردات از دبی و نقل و انتقالات بین المللی تبدیل شده است. تسلط کامل بر نیازهای تاجران و فروشندگان داخلی و هم چنین تسلط کامل بر قواعد انتقال و واردات کالا باعث شده است تا در این سال ها بتوانیم بهترین خدمات را به تجار ایرانی عرضه کنیم. نوع کالاهای وارداتی نیز از ابتدا تا کنون در شرکت ما پیشرفت چشمگیری داشته است و در حال حاضر ۱۰۰ نوع کالای مختلف در فهرست های مختلف وارداتی و ترخیص کالای ما وجود دارد. واردات لاستیک خودرو، باتری خودرو، رینگ خودرو و محصولات و ضایعات آهنی از دبی از نمونه کارهای شرکت گلف ترید می باشد.

اهمیت تجربه‌ی بالا در امر واردات

همان طور که پیش از این نیز اشاره شد، دبی به عنوان یکی از قطب ها و مراکز اصلی تجاری منطقه‌ی ما محسوب می شود و بدیهی است که به عنوان یکی از مقاصد اصلی تجار ما برای واردات کالا انتخاب گردیده استو بنا بر این واردات کالا از دبی امروزه یکی مسائل مهم اقتصاد و بازار است و وجود شرکت یا شرکت هایی که در این زمینه تجربه‌ی کافی داشته باشند اهمیت بالایی دارد. گلف ترید به عنوان یکی از باتجربه ترین و یکی از قدیمی ترین شرکت های واردات از دبی در این زمینه فعالیت هایی مستمر و بسیار مفیدی داشته است و در سال های اخیر همکاری های بسیار موفقی را با تاجرین ایرانی انجام داده است. یکی از مهم ترین سرمایه های ما تاجرینی هستند که از طریق شرکت ما اقدام به واردات و ترخیص کالا کرده‌اند و با کیفیت بالای کار ما و تجربه‌ی بالای پرسنل آشنایی کامل دارند. نظرات آن ها به خوبی گویای این مسئله است که از کار کردن با شرکت گلف ترید رضایت کامل داشته‌اند و بدون شک این همکاری را ادامه خواهند داد. بنا بر این شرکت گلف ترید با بیش از دو دهه تجربه در زمینه واردات کالا از دبی و ترخیص آن ها و ارسال آن ها به سر تا سر کشور، آماده‌ی دریافت سفارشات مختلف شما عزیزان می باشد. ترخیص تمامی کالاهای تجاری شما در دبی و هم چنین ارسال آن ها به سر تا سر کشور با بهترین و سریع ترین روش های موجود از خدمات اصلی شرکت گلف ترید می باشد. برای مشورت و تصمیم گیری می توانید نظرات تاجرینی را جویا شوید که پیش از این با ما کار کرده‌اند و اگر نیازمند مشورت هستید و سوالی در این زمینه دارید، می توانید با مشاورین مجرب ما در این موضوع مشورت کنید و از نظرات و تجارب آن ها آگاهی پیدا کنید. قطعاً این جویا شدن نظر دیگران و مشورت با کارشناسان مجرب می تواند به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را برای آینده‌ی کاری خود بگیرید و از این تصمیم به هیچ وجه پشیمان نشوید.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی می باشد و مسئولیت محتوای آن بر عهده ما نیست و بر عهده سایتی است که در داخل متن رپرتاژ آگهی، لینک آن قرار گرفته است.

Related Posts