مشخصات گیربکس های تولید شده توسط شرکت SEW

مشخصات گیربکس های تولید شده توسط شرکت SEW

گیربکس SEW

از مشخصه های گیربکس های تولید شده توسط شرکت SEW توان گشتاوری بالا بوده که در کنار عواملی مانند کیفیت خوب و دوام و استحکام فوق العاده مناسب برای کاربردهای صنعتی هستند. شرکت فیام موتور نماینده رسمی فروش گیربکس  SEW در ایران مفتخر است تا انواع گیربکس اس ای دبلیو را در سری های متفاوت در اختیار هموطنان قرار دهد.

گیربکس هلیکال SEW

یکی از مهمترین نوع گیربکس هلیکال SEW  نام دارد این محصولات دارای توان موتور تا ۹۰ کیلووات هستند و نسبت تبدیل دور در آنها به ۲۷۰۰۱ نیز می رسد بیشترین گشتاوری که برای این مدل اعلام شده است ۱۸۰۰۰ نیوتون متر است عموماً جنس شافت استفاده شده در این نوع از الکتروگیربکس فولاد است و بدنه آن از چدن و آلومینیوم استفاده شده است.  سری های پرمصرف در این نوع شامل R / RF / RX/ RXF  میباشد اطلاعات فنی دقیق و قیمت این محصول را در فیام موتور مشاهده بفرمایید.

الکتروگیربکس هلیکال یک گزینه بی نظیر در زمینه بالابرها و همزن ها و همینطور رولینگ فولاد محسوب می شود و در صنایع کاشی و سرامیک نیز نقش موثری ایفا می کند

گیربکس حلزونی SEW

بخش دوم از دسته بندی  اس ای دبلیو مربوط به گروه حلزونی است که این گزینه کاربرد مشخصی در زمینه میکسرها بتن، دستگاه های نانوایی و همینطور خردکن ها دارد.

از گیربکس حلزونی  SEW در هواکش ها و همینطور کوره های صنعتی نیز استفاده می شود. توان موتور برای این مدل تا ۳۰ کیلووات تخمین زده شده است و نسبت دور آن تا ۲۸۸ اعلام شده است. میزان گشتاور آن ۴۰۰۰ نیوتون است. جنس بدنه گیربکس SEW حلزونی چدن و جنس شافت آن استیل است. برای مشاهده ی قیمت و اطلاعات فنی سری های S /SA /SF/ SH به سایت www.Fiam.ir مراجعه کنید.

پارامترهای تعیین قیمت الکتروگیربکس SEW

برخی از افراد معتقد هستند که برند  SEW به طور کلی دارای نوسان قیمت زیادی است و این موضوع سبب شده است که در خرید و فروش این محصول یک سری مشکلات ایجاد شود. این تصور صحیح است به این معنی که همه چیز بستگی به کیفیت محصولات خریداری شده دارد.

یکی از پارامترهای تعیین قیمت میزان توان موتور است که هرچه توان بیشتر باشد یعنی محصول در وضعیت کیفیتی ایده آل تری قرار دارد این موضوع در خصوص حداکثر گشتاور نیز مورد بررسی قرار می گیرد و یکی از دلایلی که سبب افزایش قیمت محصول می شود نیز توان گشتاور است بنابراین انتظار اینکه قیمت گیربکس SEW در مدل های مختلف یکسان باشد اصلا منطقی به نظر نمی رسد.

جنس بدنه و جنس شافت به کار رفته در محصولات SEW به صورتی است که می تواند بر روی قیمت محصول تأثیر بگذارد خوشبختانه در تعیین قیمت این محصول مشاوره های لازم فراهم شده است.

Related Posts

داروشاپ؛ خرید آنلاین و اینترنتی دارو و مکمل های غذایی و کمک درمانیداروشاپ؛ خرید آنلاین و اینترنتی دارو و مکمل های غذایی و کمک درمانی

داروشاپ؛ خرید آنلاین و اینترنتی دارو  و مکمل های غذایی و کمک درمانی داروشاپ؛ بزرگترین داروخانه آنلاین و اینترنتی کشور، تنها یک سایت فروش اینترنتی دارو در ایران نیست. بلکه