تحلیل و بررسی فروشگاه اینترنتی اندیشه سبز

تحلیل و بررسی فروشگاه اینترنتی اندیشه سبز

فروشگاه اینترنتی اندیشه سبز از جمله تکمیل ترین فروشگاه ها در حیطه دستگاه های صنعتی میباشد ، اگر ما بخواهیم دیجی کالا را بهترین فروشگاه اینترنتی در زمینه لوازم دیجیتال بدانیم اندیشه سبز را نیز میتوانیم به عنوان بهترین فروشگاه اینترنتی در زمینه تولید لوازم صنعتی بدانیم. وب سایت اندیشه سبز در واقع فروشگاه اینترنتی رسمی این واحد تولیدی میباشد که بارها و بارها به عنوان واحد نمونه صنعتی شمالغرب کشور انتخاب شده است.

صاحبان اندیشه سبز کار خود را از سال ۷۲ شروع کرده اند و تا به امروز همیشه سعی در ارائه بهترین ها داشته اند به همین جهت نیز در ساخت تمامی دستگاه های تولیدی از بهترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده کرده اند. شاید به همین خاطر باشد که امروز این واحد صنعتی را یکی از برترین ها در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی میدانند. تا به امروز ۲۵ سال از زمانی که این کارخانه شروع به کار کرده میگذرد و هر روز تجربه در ساختن تجهیزات بیشتر و بیشتر میگردد ، شاید تا چند سال پیش این کارخانه نمیتوانست هیتر ها و یخ ساز های اختصاصی را تولید نماید اما به لطف بخش تحقیق و توسعه بسیار قوی این امکان فراهم شده است و اندیشه سبز امروز میتواند بهترین و با کیفیت محصولات را ارائه نماید.

اگر با کیفیت بودن محصولات این کارخانه را در یک سمت ترازو قرار دهیم سمت دیگر این ترازو خدمات پس از فروش و گارانتی ارائه شده به مشتریان میباشد چراکه این گروه صنعتی توانسته با بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سطح ایران تمامی شهرهای ایران را به خوبی پوشش دهد یعنی خریدار در هر شهری که باشد میتواند به نمایندگی این کارخانه مراجعه نماید. تمامی محصولات اندیشه سبز دارای ۱۲ ماه گارانتی بدون قید و شرط بوده و ۱۰ سال خدمات پس از فروش را نیز شامل میگردند ، خدمات پس از فروش بدین معنی میباشد که کارخانه سازنده تضمین تامین قطعات یدکی محصولات ارائه شده را تا ۱۰ سال میدهد یعنی شما حتی اگر بعد از ۱۰ سال با کارخانه تماس بگیرید میتوانید به راحتی قطعات یدکی محصول را تامین نمایید.

شروع اولیه کمپانی اندیشه سبز به سال ۶۸ – ۶۹ و سال های آخرین جنگ بر می گردد . اما فعالیتهای قانونی این واحد تولیدی در سال ۱۳۷۲ در کارخانه نسبتا کوچکی در ارومیه جاده چی چست ( جاده دریا ) استارت شد در صدر این سوله صرفا دستگاه های جوجه کشی خانگی و تجهیزات و لوازم و امکانات سالن های قارچ اعم از اشکال مه ساز و مه پاش را تولید می کرد .

پایان جنگ در واقع آغاز دوران سازندگی کمپانی اندیشه سبز به شمار می رود که شروع به رشد و تنوع بخشیدن به تولیدات خود کرد و جهت ساخت محصول ها یی با کیفیت عالی تر آغاز به تامیل و همیاری با موسسات فرنگی دارای اعتبار کره ای , بریتانیای , فرانسوی , و اسپانیای نمود و بعضی از این تعاملات هنوز نیز پا برجا است در سال های ۷۰ و ۸۰ و ۹۰ اندیشه سبز رشد کم سابقه ای را تجربه نموده و به محل جدید خویش بنا شده در شهرک صنعتی ارومیه نقل مکان کرد و علاوه بر شرکت های ذکر شده با دقت به متقضیات زمان تعاملات و همیاری های جدیدی با شرکت ها آلمانی , ایتالیای , ترکیه ای و مالزیای برقرار کرده است . اندیشه سبز اکنون در سومین دهه از کار خویش علاوه بر بازار کشور‌ایران بازار مرزوبوم های همسایه و چه بسا بازار های فرامنطقه ای هدف قرار داده و سعی بر ایجاد تولیدات با تکنولوژی روز جهان و تنوع هرچه بیشتر دارد . این موسسه در سال ۲۰۰۸ رسما به عضویت اتاق بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در آمد و علاوه بر ایجاد در جهت ارتقاع تولیدها داخلی مبادرت به واردات برخی از محصولات با تکنولوژی فراتر کرده است و همچنین این واحد تولیدی قطعات مورد نیاز خود را از اروپا تامین مینماید تا نهایت کیفیت را در تولیدات خویش ارائه نماید.

از جمله تولیدات این کارخانه میتوانیم به انواع دستگاه جوجه کشی ، انواع تجهیزات مرغداری ، انواع سیستم های برودتی ، انواع سیستم های گرمایشی ، انواع تجهیزات گلخانه ، انواع تجهیزات سالن قارچ ، انواع تجهیزات لبنیاتی و… اشاره نماییم. برای اطلاعات بیشتر نیز میتوانید به آدرس اینترنتی اندیشه بز که در زیر درج شده است مراجعه فرمایید:

https://www.andisheh-sabz.com

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که داخل متن رپرتاژ آگهی، لینک آن قرار گرفته است.

Related Posts