اطلاعات مفید در زمینه طب سنتی

اطلاعات مفید در زمینه طب سنتی

در دهه های اخیر، سبک زندگی به عنوان یک عامل مهم سلامت بیشتر توسط محققان مورد توجه قرار گرفته است. به گفته سازمان بهداشت جهانی، ۶۰٪ عوامل مرتبط با سلامت فرد و کیفیت زندگی به شیوه زندگی مرتبط است. میلیون ها نفر از شیوه زندگی ناسالم پیروی می کنند. از این رو، آنها با بیماری، ناتوانی و حتی مرگ مواجه می شوند. مشکلاتی مانند بیماری های متابولیک، مشکلات مفصلی و اسکلتی، بیماری های قلبی عروقی، فشار خون بالا، اضافه وزن، خشونت و غیره می تواند به سبب شیوه زندگی ناسالم باشد. رابطه سبک زندگی و سلامت باید بسیار مورد توجه قرار گیرد.

امروزه تغییرات وسیع در زندگی همه افراد رخ داده است. سوء تغذیه، رژیم ناسالم، سیگار کشیدن، مصرف الکل، سوء مصرف مواد، استرس و غیره، ارائه شیوه زندگی ناسالم است که از آنها به عنوان شکل غالب شیوه زندگی استفاده می شود. علاوه بر این، زندگی شهروندان با چالش های جدید مواجه است. به عنوان مثال، فناوری های نوظهور در فناوری اطلاعات مانند اینترنت و شبکه های ارتباطی مجازی، دنیای ما را به یک چالش بزرگ تبدیل می کند که سلامت جسمی و روانی افراد را تهدید می کند. چالش استفاده بیش از حد و سوء استفاده از تکنولوژی است.

سلامت یک وضعیت کامل رفاه فیزیکی، روانی و اجتماعی است و نه صرفا فقدان بیماری یا ضعف”. سلامت یک مفهوم مثبت است که بر منابع اجتماعی و شخصی و همچنین توانایی های فیزیکی تأکید دارد.”

اهمیت سلامت ما را بر آن داشت رسانه ای شویم پُر از آگاهی , در مورد بیماریها , تندرستی , بارداری و از همه مهمتر در دسترس قرار دادن آخرین اخبار سلامتی منتشر شده در تشریات معتبر جهان

ارتقاء دانش افراد در زمینه سلامت نوید زندگی سالمتری را خواهد داد و در این راستا دریچه ای به طب مکمل گشوده ایم طب گیاهی شاخه ای از طب مکمل می باشد در طب گیاهی به تک تک خواص دارویی یا عوارض جانبی گیاهان اشاره خواهیم کرد . اکثر مردم طب گیاهی را چون طبیعی است ایمن می پندارند ما خط بطلان بر این نظریه خواهیم کشید.استفاده صحیح و به جا از طب گیاهی می تواند

تا حدود زیادی نیاز ما را به داروهای شیمیایی کم کند.و یا مکملی برای اثر گذاری بهتراین داروها باشد.در طب گیاهی قبل از مصرف هر گیاه باید جواب این سوالات را از منبع معتبر بیابیم  یا با پزشک مشورت کنیم سپس با خیالی آسوده آن را مصرف کنیم سوالاتی از قبیل آیا این گیاه با دارویی که مصرف می کنید تداخل دارد ؟ درکسانیکه تحت عمل جراحی قرار می گیرند چه اثری خواهد گذاشت؟آیا این گیاه در دوران بارداری مضر نیست ؟ دانشنامه دُردانم یکی از منابع مفیدی می باشد که پاسخگوی سوالات شما خواهد بود مطالب درج شده از جدیدترین منابع معتبرانگلیسی زبان  ترجمه شده و در اختیار خوانندگان قرارداده شده است .در این دانشنامه بعد از طب گیاهی گذری بر طب سوزنی با قدمت چند هزار ساله زده  و ناگفته های این طب را برای شما بازگو کرده است .

وقتی از سلامت صحبت می شود تمرکز اصلی بر مادران باید باشد مادران سالم کودکان سالمی را پرورش خواهند داد ونتیجه کودکان سالم جامعه ای سالم است .

بارداری و تولد

دانشنامه دُردانم به سوالات یک مادر باردار می پردازد از هفته های اول بارداری تا تولد با ماداران خواهیم بود ما به شما کمک می کنیم تغییرات بارداری خود را هرهفته پیگیری کنید، از جمله اینکه امروز نوزادتان چقدر بزرگ شده و اینکه چه تغییراتی در بدن صورت می گیرد با دانستن این مطالب پی خواهید برد کدام تغییرات غیر عادی است و باید به پزشک مراجعه کنید و کدام طبیعی است و همین ازاسترس مادر باردار کم خواهد شد .

بارداری دوران پر از استرس و چالش برانگیزی است دردوران بارداری شادی و شعف را می توان با استرس ونگرانی و ترس همزمان تجربه کرد.با بالا بردن اطلاعات استرس و نگرانی ها به مراتب کمتر خواهد شد.

طب سوزنی ودرطب گیاهی انواع گیاهان را در دوران بارداری به بحث خواهیم گذاشت.از کدام گیاهان باید در دوران بارداری اجتناب کرد.طب سوزنی چگونه می تواند دردوران بارداری به ما کمک کند؟

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی می باشد و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن داخل متن قرار گرفته است.

Related Posts

دانلود صدها پروژه آماده افتر افکت و طرح لایه باز فتوشاپدانلود صدها پروژه آماده افتر افکت و طرح لایه باز فتوشاپ

دانلود صدها پروژه آماده افتر افکت  و طرح لایه باز فتوشاپ در سایت gfxdownload اهمیت ادیت فیلم‌، کمتر از خود فیلمبرداری نیست. به همین دلیل استفاده از یک نرم افزار ادیت باکیفیت