پشتیبان سایت

پشتیبان سایت

تیک تم برای کمک رسانی به کاربران گرامی وردپرس و همچنین رفع مشکلات وب سایت ها پلن های بسیار مناسب پشتیبان سایت را راه اندازی کرده است. کاربران وردپرس در صورتی که در زمینه های پشتیبان وردپرس و حتی امنیت وردپرس با مشکلی برخورد کردند میتوانند به صفحه پشتیبان وردپرس سری بزنند تا این مشکل توسط کارشناسان تیک تم کاملا حل شود.

شما می توانید با استفاده از خدمات وردپرس تیک تم، هر کدام از مشکلات وب سایت خود را به ما بسپارید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام شود. بدون نیاز به این که شما خود را در حل کردن این مشکلات به وجود آمده دخالتی داشته باشید.

پشتیبان وردپرس

پشتیبان وردپرس یک تیم متخصص و ماهر است که شما را در مدیریت و توسعه وب سایت راهنمایی خواهد کرد و همچنین اگر در سایت خود به ایراد یا مشکلی مواجه شدید برای شما رفع خواهد کرد. برای همین کار شما را برای مدیریت وب سایت وردپرسی خود راحت کرده و تمامی خدمات لازم برای پشتیبانی سایت را ارائه خواهد کرد.

به عبارت دیگر اگر مشکلی برای وب سایت وردپرسی شما به وجود بیاید یا این که قصد داشته باشید که امکان و یا قابلیت جدیدی را به سایت خود اضافه کنید، دیگر نیازی نیست نگران چیزی باشید چون تیم پشتیبان وردپرس تیک تم در کنار شما خواهد بود و به راحتی مشکلات وب سایت شما حل خواهد شد.

در تیک تم تمامی خدمات مورد نیاز شما را در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. این پشتیبانی وردپرس شامل بروزرسانی هسته، قالب، افزونه ها‚ رفع خطاهای رایج وردپرس‚ پاک سازی فایل های مخرب‚ نصب افزونه های ضروری و مهم‚ کانفیگ امنیتی و بررسی ایمنی سایت‚ بهینه سازی تصاویر وردپرس‚ ثبت سایت در گوگل وب مستر تولز‚ ارسال اتوماتیک مطالب به شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام‚ ساخت نقشه سایت و ربات برای گوگل‚ ساخت بخش عضویت پولی‚ ویرایش فیلد های تسویه حساب و همچنین تمامی موارد و مشکلاتی است که ممکن است برای یک سایت پیش بیاید. پس برای دریافت سریع ترین و به صرفه ترین خدمات در وب سایت های ایرانی در زمینه ارائه خدمات پشتیبان سایت وردپرسی هستیم می توانید از پشتیبانی وردپرس استفاده نمایید.

Related Posts