تکست میکر – مرجع تکست و بیت رایگان

تکست میکر – مرجع تکست و بیت رایگان


تکست چیست ؟
امروزه به متن آهنگ یا به عبارتی شعر یا ترانه آهنگ تکست میگوند.
تکست ها در سبک های مختلف هستند برخی از این سبک ها میتوان به تکست رپ ، تکست دیس لاو ، تکست پاپ و دیگر موارد اشاره نمود.
بیت چیست ؟
امروزه به موسیقی بی کلام آهنگ بیت میگویند .
بیت ها نیزدر سبک های مختلف تهیه و تنظیم میشوند برخی از این سبک ها عبارتند از بیت رپ، بیت دیس لاو وبیت پاپ .
شما با استفاده از وبسایت مرجع تکست و بیت تکست میکر میتوانید این دو نیاز خود برای اجرای یک موسیقی را برطرف نمایید.

تکست میکر ابزاری است برای افرادی که به موسیقی و خوانندگی علاقه خاصی دارند و استعداد و توانایی هنر خوانندگی را در خود میبینند اما امکانات کافی برای ساخت بیت و نوشتن تکست را دارا نمیباشند.

از دیگر فعالیت های این وبسایت میتوان به ترجمه متن یا تکست آهنگ های خارجی و همینطور تفسیر آهنگ های مختلف در سبک های مختلف اشاره نمود.

بخش آموزشی تکست میکر جهت آموزش آهنگسازی  تنظیم و میکس و مسترینگ و آموزش نوشتن تکست حرفه ای به شیوه صحیح برای کاربران راه اندازی شده و در جهت آموزش حرفه ای و کامل مخاطبین همه روزه مطالب پر محتوا و قوی ارایه میدهد.

وبسایت تکست میکر از سال ۱۳۹۳ شروع به فعالیت نموده و با ۵ سال سابقه اولین و برتر مرجع تکست و بیت فارسی و متن آهنگ خوانده نشده به شمار میرود.

همچینین تکست نویسان و آهنگسازان ما انواع سفارشات تکست و بیت اختصاصی برای افراد تازه کار در سطح ابتدایی و همینطور برای افراد حرفه ای در سطح بالا را با بهترین و برتین کیفیت ممکن و با کمترین هزینه متناسب با بودجه هر فردی انجام میدهند.

پس در صورتی که علاقه و امید و استعداد سرشار در هنر خوانندگی دارید حتما از تکست میکر دیدن نمایید.

 

.

.

.

این متن یک رپرتاژ آگهی بوده و ما هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت آن بر عهده سایتی است که در داخل متن رپرتاژ لینک شده است.

Related Posts

رژیم لاغری مناسب به کمک ۱۰ نکته کاربردی توسط کارشناس تغذیه مشهوررژیم لاغری مناسب به کمک ۱۰ نکته کاربردی توسط کارشناس تغذیه مشهور

رژیم لاغری مناسب به کمک ۱۰ نکته کاربردی توسط کارشناس تغذیه مشهور ۱- تا جایی که می توانید آب بنوشید گاهی اوقات مردم احساس تشنگی را با گرسنگی اشتباه میگیرند

انجام پروژه های دانشجویی متلب و پایتون با کیفیتی عالیانجام پروژه های دانشجویی متلب و پایتون با کیفیتی عالی

انجام پروژه های دانشجویی متلب و پایتون با کیفیتی عالی پروژه های دانشجویی اغلب زمان بر و نیاز به تخصص بالا دارند که البته باعث ارتقای دانش دانشجو می شوند.اما همیشه