شرکت اطلس موج آبتین

شرکت اطلس موج آبتین

شرکت اطلس موج آبتین از جمله بزرگترین شرکت های ایرانی فعال در زمینه ساخت و اجرای مجموعه های آبی می باشد. این شرکت که از نوع مسئولیت محدود بوده ، از سال ۱۳۹۴ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است. اعضای شرکت اطلس موج شامل یک تیم طراحی متشکل از حاذق ترین طراحان و متخصصین نقشه کشی تأسیسات مکانیکی و ابنیه ، یک تیم اجرا متشکل از مهندسین و مجریان تأسیساتی با دانش فنی بالا و در آخر یک تیم فروش با تجربه متشکل از کارشناسان فروش ، جهت انجام امور مشاوره و ارائه راهنمایی به مشتریان خود می باشد. این مجموعه در زمینه طراحی و اجرای انواع پروژه های آبی از جمله پارک های آبی ، استخرهای عمومی ، مجموعه های آبی درمانی ، سونا و جکوزی ، استخرهای ورزشی حرفه ای ، استخرهای خانگی ، لوله کشی استخر، استخرهای پرورش ماهی ، تصفیه فاضلاب های خانگی و صنعتی و بسیاری از موارد دیگر فعالیت دارد.

هدف و چشم انداز اطلس موج آبتین

هدف مجموعه اطلس موج آبتین از همان ابتدای تأسیس ، تخصصی و دانش محور نمودن مباحث مرتبط با ساخت و اجرای مجموعه های آبی بوده است. این شرکت سعی در منسوخ نمودن روش ها و مهندسی های سنتی و قدیمی در زمینه استخرهای شنا و جایگزین کردن اصول و استانداردهای علمی به روز دنیا دارد. مجموعه اطلس موج آبتین ، علاوه بر انجام کارهای اجرایی و به ثمر رساندن پروژه های مختلف ، در تلاش است به عنوان یک مرجع تخصصی ، مباحث و اصول آموزشی مربوط به ساخت و اجرای مجموعه های آبی را به عنوان یک دانش فنی اصلاح و استاندارد شده ، در اختیار مهندسین ، مجریان تأسیساتی و عموم مردم قرار دهد. این مباحث می تواند شامل موارد مختلفی همچون مسائل مربوط به معماری ، طراحی و اجرای ساختمان استخر ، مباحث مربوط به سیستم هیدرولیک ، تأسیسات مکانیکی و سیستم لوله کشی استخر ، شناخت مناسب ترین متریال لوله و اتصالات و تجهیزات استخری مربوط به موتورخانه و تصفیه خانه استخر و بسیاری از مباحث و مسائل فنی و اجرایی دیگر شود.

در واقع هدف از ارائه این مباحث آموزشی ، اصلاح روش های کهنه و تکراری و اعمال استانداردهای جدید است که در نتیجه افزایش سلامت و کیفیت مجموعه های آبی را به دنبال خواهد داشت.

لوله و اتصالات UPVC

بر اساس استانداردهای معتبر اروپایی در زمینه استخر های شنا ، از جمله استاندارد DIN آلمان ، استفاده از لوله و اتصالات  یو پی وی سی ، تجهیزات و به طورکلی هر قطعه فلزی در تأسیسات مجموعه های آبی ، به لحاظ مشکلات مختلفی که به دنبال دارند ( به خصوص مشکلات مربوط به حوزه بهداشت و سلامت ) غیرمجاز بوده و مناسب ترین نوع متریال برای لوله و اتصالات UPVC پیمتاش استخری ، متریال UPVC می باشد. از این رو شرکت اطلس موج که همواره رعایت اصول و استانداردهای اروپایی را سرلوحه تمامی فعالیت های خود قرار داده است ، چه در زمینه اجرای پروژه ها و چه در زمینه فروش و عرضه محصولات ، همواره با کیفیت ترین لوله و اتصالات UPVC را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

اطلس موج حامی تولید ملی در زمینه احداث استخر

لوله و اتصالات موجود در فروشگاه اطلس موج آبتین به دو بخش لوله اتصالات خارجی و لوله اتصالات تولید داخل تقسیم می گردد. دسته اول مربوط به لوله و اتصالات پیمتاش تولید شده توسط شرکت پیمتاش ترکیه می باشد که از جمله معتبرترین برندهای تولید لوله اتصالات و تجهیزات استخری در آسیا و جهان محسوب می گردد. دسته دوم نیز لوله و اتصالات پلیمر توس را شامل می شود که تولید داخل بوده و به لحاظ استاندارد و کیفیت کاملاً در سطح نمونه خارجی و حتی بهتر از آن می باشد.

شرکت پلیمر توس که سابقه حدوداً ۲۵ سال فعالیت در زمینه تولید لوله و اتصالات آب و فاضلاب را دارد ، چند سالی است که توانسته در زمینه لوله و اتصالات یو پی وی سی استخری نیز کیفیت محصولات خود را به استانداردهای جهانی برساند. از این رو شرکت اطلس موج آبتین که همواره در اندیشه حمایت از تولیدات داخلی و نفی واردات محوری بوده است ، با همکاری شرکت پلیمر توس ، موفق گردیده در سال های اخیر بخش قابل توجهی از نیاز بازار را با لوله اتصالات UPVC تولید داخل ، مرتفع سازد.

تجهیزات استخر و سونا

در زمینه وسایل و تجهیزات استخری نیز ، محصولات کمپانی اطلس پول و پیمتاش ترکیه در شمار بهترین ها قرار دارند که در فروشگاه اطلس موج قابل تهیه هستند. شرکت اطلس موج آبتین امید دارد در آینده ای نه چندان دور ، کشور ایران با همت مردم و مسئولین ، در زمینه تولید وسایل ، دستگاه ها و تجهیزات استخری مختلف از جمله فیلتر شنی ، مبدل حرارتی ، پمپ تصفیه آب و … نیز به خودکفایی رسیده و علاوه بر تأمین نیاز بازار داخل ، در صادرات به کشورهای خارجی نیز به موفقیت دست یابد. بدون شک این امر دور از دسترس نیست.

تاسیسات استخر و جکوزی

شرکت اطلس موج آبتین در طول حدود ۴ سال فعالیت خود در زمینه ی تاسیسات استخر و جکوزی پروژه های زیادی را با موفقیت به سرانجام رسانیده است. همچنین این مجموعه در بسیاری از اجلاس ها و نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی در زمینه استخرهای شنا ، حمام و سونا ، تأسیسات استخر و ساختمان ، حضور مؤثر و موفق داشته است و در زمینه انتشار مقالات ، کاتالوگ ها و محتواهای آموزشی در حوزه استخرهای شنا و تأسیسات مجموعه های آبی نیز ، همواره سرآمد بوده است. مجموعه اطلس موج تمامی این موفقیت ها و دستاوردها را حاصل تخصصی و دانش محور بودن فعالیت های خود می داند. همین امر است که در پایان پروژه ها موجب رضایت مندی بسیار بالای همکاران و مشتریان می گردد.

شرکت اطلس موج آبتین برخلاف بسیاری از شرکت های دیگر فعال در زمینه استخرهای شنا و تصفیه آب ، بیش از آن که فعالیت خود را در راستای اهداف مادی و تجاری سازماندهی کند ، در تلاش بوده است تا مباحث مربوط به تأسیسات استخر و تصفیه آب را به یک دانش فنی تخصصی تبدیل نماید. تا در نهایت تمامی مجموعه های آبی احداث شده در کشور عزیزمان ایران ، در همه زمینه ها از بالاترین کیفیت و استاندارد برخوردار باشند.

Related Posts