بررسی قیمت روز نقره در ایران و جهان

بررسی قیمت روز نقره در ایران و جهان

قیمت نقره چیست؟ قیمت روز نقره قیمت فعلی فلز نقره خام یا نقره پنبه در بازار فلزات گران بها است که در آن می توان یک اونس نقره خالص را برای تحویل فوری خرید و فروش کرد.

قیمت نقطه ای یا نمودار قیمت دائماً در بازار در نوسان است و باعث می شود که سرمایه گذاران از وقایع فعلی ، شرایط بازار و سایر شاخص های عملکرد به روز باشند ، زیرا این امر بر خرید و فروش فلزات گران بها تأثیر به سزایی می گذارد. مبلغی که برای  هر یک از زیورآلات دستبند ، انگشتر ، گوشواره و در کل محصولات نقره پرداخت خواهید کرد قیمتی متفاوت از قیمت فلز نقره خام می باشد.

ساخت زیورآلات نقره دارای ساخت چند مرحله ای است که می توانید برای آشنایی بیشتر مراحل ساخت جواهرات و زیورآلات نقره به وب سایت نقرا NOGHA.COM  مراجعه نمایید.

قیمت گذاری نقره

قیمت نقره خام یا همان نقره پنبه به صورت روزانه و ساعتی قیمت گذاری می شود در روز ما بین ساعت ۱۱ صبح الی ۴ بعد از ظهر قیمت های فروش نقره خام اعلام می گردد.

قیمت نقره به صورت اونس ، گرم و کیلوگرم محاسبه می گردد. همچنین با استفاده از نمودار های زنده می توان روند ۲۴ ساعته قیمت در وزن های مشخص را مشاهده نمود.

قیمت گذاری در ایران و جهان

در ایران قیمت نقره با توجه به قیمت جهانی نقره و قیمت روز دلار قیمت گذاری می شود به هر میزان که قیمت دلار و یا فلز نقره بالا و پایین بیاید قیمت نهایی نقره خام نیز در نوسان خواهد بود.

نقره ۹۲۵ و ۹۹۹

قیمت های نقره به دو صورت انجام می شود یک- به صورت نقره ۹۲۵ دو- به صورت نقره ۹۹۹

نقره ۹۲۵ به نقره استرلینگ نیز مشهور است این نقره دارای ۹۲.۵ درصد فلز خالص نقره و ۷.۵ واحد دیگر فلزات مانند مس است.

فلز ۹۹۹ تقریبا خالص است و قیمت بالاتری نسب به نقره ۹۲۵ دارد.

از نقره استرلینگ در گردنبند ، گوشواره ، دستبند ، انگشتر و سرویس طلا استفاده می شود.

گفتنی است واژه استرلینگ از واحد پول بریتانیا یعنی همان پوند انگلیس برگرفته شده است چرا که در قدیم یک پوند استرلینگ معادل یک پوند نقره استرلینگ ارزش داشت.

هر پوند معادل ۴۵۳ گرم است .

فلز نقره ۹۹۹.۹ نقره جزو نقره های خالص نام گذاری می شود و حداقل ناخالی را در خود دارد این نوع فلز بیشتر در صنایع استفاده می شود نقره ۹۹۹ در شمش های نقره نیز به کار می رود.

قیمت روز نقره در نقرا

برای مشاهده قیمت روز نقره خام به صفحه silver-price  سایت نقرا مراجعه نمایید.

.

.

.

کلمات کلیدی

قیمت روز نقره

نقره خالص

نقره پنبه

.

.

.

این مطلب صرفا یک رپورتاژ آگهی است و مسئولیت آنچه در مطلب است با صاحب رپورتاژ و لینک درون مطلب است.

Related Posts

معرفی سایت تالار پذیرایی و تالار عروسی

معرفی سایت تالار پذیرایی و تالار عروسیمعرفی سایت تالار پذیرایی و تالار عروسی

معرفی سایت تالار پذیرایی و تالار عروسی تالار وب مکانی برای انتخاب تالار پذیرایی و باغ تالار برای برگزاری تمامی مراسم های شما در بین تالارهای پذیرایی تهران است. از ابتدای امر حسنه ازدواج