راهنمای سفر به ژاپن و خرید تور این کشور

راهنمای سفر به ژاپن و خرید تور این کشور

ژاپن یکی از کشورهای شرق آسیا بوده که دارای فرهنگ و تاریخ غنی می باشد. ژاپن در حال حاضر به عنوان یک کشور شناخته شده در جهان مطرح می شود و یکی از قدرت های اقتصادی جهان به شمار می رود. البته جاذبه های گردشگری و توریستی بی نظیری نیز در این کشور وجود دارد که بازدید از آن خالی از لطف نیست. فرهنگ مردم ژاپن بسیار شناخته شده است و خوشبختانه زندگی غربی و مدرن نتوانسته است، این فرهنگ شناخته شده را از یاد ها ببرد. حتما شما هم مردم ژاپن را با آن لباس های سنتی بلند می شناسید. معماری های بی نظیر و مراکز دیدنی متعدد از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این کشور می باشد. مرکز ژاپن، شهر توکیو بوده که تقریبا در بخش میانی این کشور واقع شده است. کشور ژاپن وسعت چندانی نداشته و از جزایر متعدد تشکیل شده است. رشد تکنولوژی و علوم مختلف در این کشور با سرعت بسیاری انجام شده و مردم پرتلاش و با پشتکاری دارد. شرایط آب و هوایی در ژاپن بسیار مطلوب است و تقریبا در تمام فصول می توان به این کشور سفر کرد. اما معمولا اکثر گردشگران، فصل تابستان را برای تور ژاپن انتخاب می کنند.

آداب و رسوم و فرهنگ مردم ژاپن

یکی از دلایل اکثر گردشگران برای سفر به ژاپن، آشنایی مستقیم با فرهنگ و آداب و رسوم مردم این کشور می باشد. اگر شما هم می خواهید دقیق تر با فرهنگ و عادات مردم این کشور آشنا شوید، به شما نیز سفر به ژاپن را پیشنهاد می کنیم. یکی از آداب و رسوم و سنت های مهم در بین مردم ژاپن، احترام گذاشتن به یکدیگر است. این کار بسیار مهم است و معمولا با تعظیم کردن همراه می باشد. نحوه غذا خوردن ژاپنی ها نیز از دیگر سنت های خاص مردم این کشور می باشد که در سفر به ژاپن حتما با آن مواجه خواهید شد. برای مثال هورت کشیدن هنگام خوردن غذا، نه تنها کار زشتی نیست؛ بلکه نشانه لذت بردن از غذا نیز می باشد. همچنین انعام دادن در سنت و فرهنگ مردم ژاپن کار ناپسندیده ای به شمار می آید. پس توجه داشته باشید که در سفر به ژاپن از انجام این کار خودداری کنید. در ژاپن هنوز هم از حمام های عمومی و محلی استفاده می شود. شما در سفر به ژاپن می توانید در هر کجای شهر، این حمام ها را مشاهده کرده و حتی از آن ها استفاده کنید.

جاذبه های گردشگری ژاپن

در سفر به ژاپن توصیه می کنیم، بازدید از جاذبه های گردشگری معروف این کشور را از دست ندهید. این کشور نیز به مانند سایر کشورهای جهان جاذبه های گردشگری بی نظیری را در خود جای داده است. از جمله مهمترین جاذبه های گردشگری ژاپن می توان به جاذبه هایی نظیر آنسن، کوه آساهی، آبشار شیرایتو، جزایر کراما، کوه یوشینو، دریاچه فوجی، آبشار ناچی، کوه آسو، کوه یاری، کوه فوجی، منطقه دین در کیوتو، مکان مقدس هیان، پارک اوئنو، کاخ امپراطوری، جزیره میاجیما، قلعه ماتسویاما، کوه های نیکو، چرخ و فلک تموپوزان، پارک میمون ها، جهنم جیگوکو، مایکا، برج توکیو، مجسمه هاچیکو، پارک ملی شینجوکو گیوئن، برج اسکای تری توکیو، خیابان گینزا، معبد سنسوجی، موزه ملی توکیو، پل رنگین کمان، دیزنی لند توکیو، چهارراه شیبویا و … اشاره کرد. به شما نیز پیشنهاد می کنیم در تور توکیو از همه این جاذبه های گردشگری بازدید کنید.

اگر شما هم می خواهید با فرهنگ و آداب و رسوم و جاذبه های گردشگری ژاپن آشنا شوید، می توانید تور ریسمون را خریداری کرده و سفر به ژاپن را تجربه کنید. ریسمون ارائه دهنده تور های مختلف به نقاط زیبای دنیا می باشد.

Related Posts

مدیا کانورتور فیبر نوری چیست و چگونه مدیا کانورتور مناسب را انتخاب کنیم؟مدیا کانورتور فیبر نوری چیست و چگونه مدیا کانورتور مناسب را انتخاب کنیم؟

مدیا کانورتور فیبر نوری چیست و چگونه مدیا کانورتور مناسب را انتخاب کنیم؟ مدیا کانورتور فیبر نوری چیست و چگونه مدیا کانورتور مناسب  را انتخاب کنیم؟ جهت تبدیل سیگنال های مورد