ثبت نام کنکور ۹۹

کلیه متقاضیان و داوطلبان ورود به دانشگاه های سراسری و آزاد می توانند پس از مراجعه به سایت ثبت نام کنکور ۹۹ نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایند. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با ثبت نام کنکور ۹۹ و سامانه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه نماییم. همچنین در ادامه در رابطه با نکات لازم برای ثبت نام دانشگاه های سراسری و نحوه ثبت نام ترمیم معدل کنکور نیز مطالبی را به شما داوطلبان گرامی ارائه خواهیم داد.

ثبت نام کنکور ۹۹ از چه زمانی آغاز می شود؟

شرایط شرکت در کنکور سراسری ۹۹ چیست؟

آیا مهلت در نظر گرفته شده جهت ثبت نام تمدیدخواهد شد؟

آدرس سامانه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ چیست؟

جهت انجام ثبت نام کنکور ۹۹ – ویرایش اطلاعات کنکور سراسری – مشاوره کنکور تجربی و دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز تماس بگیرید
۹۰۹۹۰۷۲۹۵۲ تماس از سراسر کشور و ۹۰۹۲۳۰۵۵۸۷ (تماس از استان تهران)پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام کنکور ۹۹

آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته های با آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد می باشند، می توانند با استفاده از ثبت نام کنکور ۹۹ در بهمن ماه نسبت به انجام ثبت نام به صورت الکترونک و با استفاده از سامانه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ اقدام نماییم. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که انجام ثبت نام برای آن دسته از داوطلبانی که سال سوم نظام جدید یا فارغ التحصیل می باشند امکان پذیر خواهد بود.

سازمان سنجش و آموزش کشور ، هر ساله برای آن دسته از داوطلبانی که در سامانه مورد نظر ازثبت نام کنکور ۹۹ در زمان تعیین شده جا مانده اند و موفق به ثبت نام نشده اند، امکان ثبت نام مجدد کنکور سراسری را فراهم می نماید . این زمان معمولا در اسفند ماه و همزمان با ویرایش اطلاعات امکان پذیر می باشد. متقاضیانی که جاماندگان از ثبت نام محسوب می شوند، می توانند در این زمان برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

مهلت قرار داده شده برای ثبت نام در سامانه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ برای تمامی رشته ها به مدت ۸ روز می باشد. همچنین سازمان سنجش و آموزش کشور معمولا این مدت زمان را هر ساله برای چند روز تمدید می نماید. امابه دلیل شلوغی خطوط در آن زمان برای ثبت نام ، توصیه می نماییم که ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکل ننمایید.

نحوه ثبت نام کنکور ۹۹

نحوه ثبت نام کنکور

نحوه ثبت نام کنکور

کلیه داوطلبانی که از سال ۸۴ به بعد گواهی دیپلم خود را دریافت نموده اند، مشمول طرح تاثیر مثبت معدل بر کنکور می شوند. به همین دلیل این دسته از داوطلبان لازم است قبل از انجام ثبت نام ، با استفاده از راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند. دریافت این کد برای تمامی داوطلبان الزامی می باشد و در صورت عدم دریافت و یا وارد ننمودن آن ثبت نام آنان کامل نخواهد بود.

از دیگر موارد لازم برای ثبت نام کنکور ۹۹ لازم است می توان به موضوع هزینه ثبت نام اشاره نمود. خرید کارت اعتباری برای کلیه داوطلبانی که مایل به ثبت نام می باشند الزامی است و هر یک از متقاضیان می توانند با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب، نسبت به خرید این کارت اقدام نمایند پس از پرداخت شماره سریالی در اختیار قرار خواهد گرفت که با استفاده از آن می توانید به سامانه ثبت نام راه یابید.

سایر اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام شامل اطلاعات هویتی دانش آموزان می باشد. توصیه همیشکی و مهم ما به تمامی داطلبان عزیز این است که حتما قبل از ثبت نام نسبت به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام اقدام نمایید و به دقت به مطالعه آن بپردازید. زیرا هر گونه خطا و اشتباهی در این رابطه می تواند تخلف محسوب شود و برابر با قوانین و مقررات با داوطلب خاطی برخورد شد.

نکات لازم برای ثبت نام کنکور ۹۹

یکی از اشتباهاتی که داوطلبان به هنگام ثبت نام در سایت ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ دارند، به موضوع عدم مطالعه دفترچه ثبت نام باز می گردد. این دسته از داوطلبان متاسفانه بدون توجه به قوانین به انجام ثبت نام اقدام می نمایند. و پس از پذیرش دچار مشکل می شوند. به همین دلیل توصیه می نماییم که ابتدا دفترچه راهنما را به خوبی مطالعه نموده و پس از آن به پر کردن فرم ثبت نام اقدام نمایید.

با توجه به تاثیر معدل بر کنکور سراسری در وارد نمودن معدل خود نهایت دقت عمل را داشته باشید. زیرا یکی از ملاک هایی که برای رتبه شما در نظر گرفته می شود، به موضوع معدل داوطلبان باز می گردد. به همین دلیل حتی با وجود اشتباهات سهوی داوطلبان از سوی سازمان سنجش هیچ عذر و بهانه ای پذیرفته شدنی نیست و به همین دلیل قبولی آنان لغو خوهد گردید.

با توجه به اینکه ثبت نام کنکور ۹۹ در برخی از مراکز کافی نت ها صورت می پذیرد، به همین دلیل ممکن است در علامت زدن علاقه مندی ها و… شما اشتباهاتی داشته باشید و همین مسئله موجب شود که از ثبت نام انتخاب رشته در برخی از دانشگاه های خاص همانند تربیت معلم و… دچار مشکل شوید و نتوانید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

سامانه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

سامانه ثبت نام کنکور سراسری 99

سامانه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

همانطور که می دانید با توجه به ادغام برگزاری کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد در سال های اخیر ، برای ثبت نام در هر یک از دانشگاه ها ، می توانید با استفاده از سامانه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ که در واقع سامانه سنجش و آموزش کشور می باشد، نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایید. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که هیچ یک از مراحل ثبت نام به صورت حضوری صورت نخواهد پذیرفت.

لازم به ذکر است که این نکته را به داوطلبان تاکید نماییم که سامانه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ مختص به ثبت نام دانشگاه ها آزاد تنها برای رشته های با آزمون این دانشگاه می باشد. زیرا زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته های با آزمون متفاوت خواهد بود. همچنین ثبت نام برای رشته های بدون آزمون در خود سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به صورت جداگانه صورت خواهد پذیرفت.

هرگونه سوال در رابطه با ثبت نام کنکور ۹۹ و همچنین تغییرات ایجاد شده برای ثبت نام را با استفاده از برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل قابل دریافت می باشد. همچنین هر یک از داوطلبان می توانند با استفاده از اتصال به سامانه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند. مشاورین و متخصصین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشند ، می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

اونایی که نتونستن ویرایش انجام بدن اونم اشتباهی نظام قدیم رو به سالی واحدی تبدیل نکردن وضعیتشون چیه آیا میشه موقع گرفتن کارت ورودی به جلسه این کار انجام بدن؟

این امکان ممکن است وجود داشته باشد که سازمان سنجش برای داوطلبان ویرایش اطلاعات را در نظر بگیرد. به همین دلیل می توانید قبل از زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون ، در سامانه سنجش و آموزش کشور درخواست خود را به ثبت برسانید و یا آنکه با مشاورین و متخصصین ما برای انجام این درخواست تماس حاصل نمایید.

آیا منابع کنکور سراسری و آزاد یکسان است؟

بله. با توجه به اینکه این کنکور ادغام شده است و در یک زمان برگزار می گردد، به همین دلیل هر یک از داوطلبان لازم است برای قبولی در این آزمون به مطالعه دقیق کلیه منابع مطالعاتی بپردازند. اما با توجه به اینکه پذیرش در دانشگاه آزاد راحت تر از سایر دانشگاه ها می باشد، به همین دلیل داوطلبان عزیز برای پذیرش در دانشگاه های آزاد نیازمند رتبه و تراز پایین تری می باشند.

چه اطلاعاتی رو موقع گرفتن کارت ورود به جلسه می تونیم ویرایش کنیم؟

برای کنکور ۹۹ از کجا شروع کنم؟

برای پرستاری دانشگاه آزاد و دولتی منطقه ۲ (شهرکرد) حداقل چه ترازی نیازه ؟

من توی عکس فرم ثبت نام کنکور ۹۹ خال روی صورتمم افتاده و به شدت واضح است.آیا این مشکلی ایجاد میکنه؟

اگ سهمیه داشته باشیم و موقع ثبت نام لحاظ نکرده باشیم میتونیم از سهمیه استفاده کنیم؟ راهی هست؟

ببخشید میشه اطلاعات ثبت نام رو مشاهده کنیم ؟راهی هس الان ک فرصت تموم شده؟

جهت کسب اطلاع بیشتر در این رابطه و دریافت سوال بیشتر با بهترین مشاوره کنکور تجربی کشور ما به شماره های ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۲ تماس از سراسر کشور و ۹۰۹۲۳۰۵۵۸۷ (تماس از استان تهران) پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نماید.

.

.

.

.

.

این مطلب صرفا یک رپورتاژ آگهی است و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت آن با سایتی است که لینک آن در داخل متن رپرتاژ آگهی قرار گرفته است.

Related Posts