دستمال مرطوب هپی لند

دستمال مرطوب هپی لند

امروزه اکثر افراد استفاده از دستمال مرطوب را به سایر پاک کننده ها ترجیح می دهند. علت آن صرفه اقتصادی، صرفه جویی در مصرف آب، صرفه جویی در زمان، فواید و مزایای لوسیون موجود در آن، راحتی و متناسب با پوست است. دستمال مرطوب هپی لند دارای ویتامین B5 و فاقد الکل، صابون و پارابن است. لوسیون محصولات هپی لند توسط متخصصین آن تولید می شود. دستمال مرطوب هپی لند در دو گروه آرایشی و کودک تولید می شود.

دستمال مرطوب آرایشی حاوی روغن آرگان و عصاره های طبیعی چای سبز، آلوئه ورا و خیار است. دستمال مرطوب آرایشی حاوی چای سبز جهت جلوگیری از پیری زودرس و مؤثر بر رفع چین و چروک می باشد. دستمال مرطوب آرایشی آلوئه ورا در شادابی پوست و روشن کنندگی آن مؤثر است دستمال مرطوب آرایشی با عصاره خیار آبرسان و مؤثر بر جوانی پوست است.

پوست کودکان در مقایسه با پوست بزرگسالان نازک و حساس است. در نتیجه سریعاً رطوبت پوست کودکان از بین می رود. استفاده مداوم از شوینده هایی همچون آب و صابون و شامپو موجب از دست رفتن این رطوبت طبیعی پوست می شود. تمام این موارد در تولید دستمال مرطوب کودک در نظر گرفته شده است تا رطوبت پوست کودک حفظ شود.

دستمال مرطوب کودک هپی لند در سه عصاره بابونه، کالندولا و آووکادو است. دستمال مرطوب کودک به همراه روغن بادام شیرین و ویتامین B5 و مناسب با پوست حساس و ملتهب کودک تولید شده است. دستمال مرطوب کودک با عصاره بابونه مؤثر بر التهابات پوستی و نرم کننده است. دستمال مرطوب کودک با عصاره کالندولا مؤثر بر رفع التهابات و شادابی پوست کودک است.  دستمال مرطوب کودک با عصاره آووکادو مؤثر بر شادابی و نرم کنندگی پوست است.

برای کسب اطلاعات بیشتر  و مشاهده انواع دستمال مرطوب می توانید به وبسایت هپی لند به آدرس http://www.happy-land.co مراجعه نمایید.