مشکلات رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید و رفع آن

مشکلات رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید و رفع آن

با پیشرفت علم و فناوری وسایل الکترونیکی از جمله یخچال فریزرها نیز پیشرفت چشمگیری در زمینه طراحی و ساخت داشته اند. با پیچیده تر شدن وسایل الکترونیکی از جمله ساید بای ساید،رفع عیب اینگونه دستگاهها نیز پیچیده تر میشود. تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید از جمله اموری بوده که باید توسط مرکز خدمات پس از فروش یخچال صورت گرفته و تعمیرات یخچال تهران نوین با شعب متعدد در شمال و جنوب و شرق و غرب تهران خدمات ۲۴ ساعته ارائه کرده و تعمیرکار مجاز در کمتر از ۲ ساعت در محل شما حاضر شده و خدمات خود را با ارائه ضمانت کتبی ارائه میدهد.  چنانچه یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما دچار هرگونه مشکل شد یا نیاز به سرویس داشت میتوانید به راحتی از خدمات تعمیر و سرویس یخچال در تهران بهره بگیرید.

با توجه به مدرن بودن یخچال های امروزی برخی از مشکلات به وجود آمده در قالب ارور روی نمایشگرهای یخچال نمایش داده شده که این راهنمای اصلی برای رفع مشکل یخچال بوده.

برخی از مشکلات رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید برندهای سامسونگ، ال جی، جنرال الکتریک، فریجیدیر، دوو ، زیمنس، مابه و پروفایل در ادامه آورده شد که با کلیک روی هر مطلب به راحتی میتوانید علت ارور یا مشکل را متوجه شده و نسبت به رفع مشکل برآیید.

·        ارور SY EF در ساید فریجیدر

·        علت روشن شدن چراغ آلارم فریزر زیمنس

·        علت صدای یخچال فریزر سامسونگ

·        علت ارور hrs در یخچال جنرال الکتریک

·        علت چشمک زدن درجه یخچال فریزر سامسونگ

·        علت خنک نکردن ساید بای ساید دوو

·        ارور ۰۰ در یخچال ساید جنرال الکتریک

·         تجمع آب در زیر کشوی جا میوه ای

·        فریزر خنک میکند اما سرمای قسمت یخچال کم است

·        آب ریزی از زیر یخچال

توجه داشته باشید که هر صدای نامتعارف یا عملکرد غیر معمول در یخچال فریزر یا ساید بای ساید نمایانگر مشکل در یک قطعه از آن بوده که نیازمند بررسی و تعمیر بوده و در صورت بی توجهی امکان آسیب جبران ناپذیر به سایر قطعات وجود داشته که موجب تحمیل هزینه های زیادی خواهد شد که در صورت تعمیر به موقع این اتفاق رخ نداده و عملکرد کل مجموعه بهبود پیدا خواهد کرد. برای نمونه تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک یا گرفتگی محل خروج سیستم دیفراست و ده ها مشکل کوچک دیگر، که به راحتی توسط نمایندگی تعمیرات یخچال تهران برطرف گردیده و میتواند موجب از کار افتادن کامل یا قسمتی از یخچال فریزر یا ساید بای ساید شود .

تعمیرات یخچال تهران به عنوان نمایندگی اختصاصی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید خدمات خود را بصورت شبانه روزی ارائه داده، در ادامه نشانی سایت و شماره تلفن‌ها دکر شده است.

https://www.تعمیر-یخچال.com

نمایندگی تعمیرات یخچال شمال تهران:۲۲۸۶۱۱۷۴

مرکز تعمیرات یخچال غرب تهران: ۴۴۳۷۶۲۱۰

نمایندگی تعمیرات یخچال شرق تهران: ۷۷۸۱۴۹۱۰

نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال تهران:۸۸۴۵۲۳۱۶

نمایندگی مرکزی نوین علاوه بر یخچال فریزر کلیه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و مایکروفر را در محل انجام داده. از این جمله مشکلات ماشین لباسشویی میتوان به ارور  flash ماشین لباسشویی جنرال الکتریک اشاره کرد برای مشاهده اطلاعات بیشتر میتوانید به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

https://novinrepairs24.com

Related Posts