درمانگیاه : یک داروخانه آنلاین با صدها داروی گیاهی

درمانگیاه : یک داروخانه آنلاین با صدها داروی گیاهی

درمانگیاه یک داروخانه آنلاین است که به معرفی و فروش داروهای گیاهی و گیاهان دارویی استاندارد و ارسال آنها به سراسر کشور برای هموطنان می پردازد.

اگر شما هم هنوز با شنیدن اسم داروی گیاهی، به یاد یک فروشگاه عطاری با قوطی ها و کیسه هایی حاوی انواع گیاهان دارویی خام می افتید، بد نیست بدانید که گیاه دارویی با داروی گیاهی متفاوت است و امروزه واژه داروی گیاهی با گیاه دارویی متفاوت است و نزدیک به  ۷-۱۰ درصد داروهای موجود در داروخانه ها  را داروهای گیاهی تشکیل می دهند.

داروخانه آنلاین درمانگیاه یک پایگاه اینترنتی به آدرس WWW.DARMANGIAH.COM  است که با هدف معرفی این داروهای گیاهی استاندارد که توسط شرکتهای داروسازی معتبر و بزرگ با مجوز وزارت بهداشت تولید شده اند فعالیت می کند.

همچنین بد نیست بدانید که طبق نظر اکثر متخصصان، محصولات شرکتهای داروسازی گیاهی ایرانی، اثرگذاری و کیفیتی بالاتر از استاندارد جهانی داشته و در بسیاری موارد، داروهای گیاهی ایرانی علیرغم دارا بودن قیمتهای بسیار پایین تر، کیفیت و اثرگذاری به مراتب بالاتری از داروهای گیاهی اروپایی و آمریکایی دارند.

در این مطلب ما به عنوان نمونه به معرفی فقط چند داروی گیاهی ایرانی که برای کاهش وزن و لاغری کاربرد دارند می پردازیم. اما شما می توانید با نصب اپلیکیشن «درمانگیاه» از کافه بازار و یا ورود به سایت درمانگیاه، علاوه بر این داروها، با صدها داروی گیاهی دیگر برای انواع بیماریها و مشکلات آشنا شوید.

۱-   کپسول اسلیم مکس

اسلیم مکس یک کپسول گیاهی است که توسط شرکت داروسازی قائم داروی قم تولید می شود. این محصول با دارا بودن ترکیبات کاملا گیاهی، توانسته است در آزمایش های بالینی اثرگذاری خود را به خوبی به اثبات برساند.

فرمولاسیون قرص اسلیم مکس برای لاغری از ترکیب چهار گیاه دارویی تشکیل شده است. این گیاهان عبارتند از: تخم کرفس، رازیانه، عصاره زیره سبز و کاسنی

ترکیب طبیعی گالوکاتشین گالات موجود در این فرآورده گیاهی، از بین برنده فوق العاده چربی های بدن است.

این ترکیب بدین منظور با مهار فعالیت آنزیم COMT  باعث بالارفتن غلظت کاتکول آمین ها در سیتوزول سلول ها شده و باعث افزایش سوخت و ساز آنها در بدن می شود.

اگر تمایل دارید که این محصول را بیشتر بشناسید و یا آنرا بصورت اینترنتی خریداری کنید تا درب منزل خودتان تحویل بگیریدف می توانید به سایت درمانگیاه مراجعه کنید.

۲-    قرص لاغری هزال

هزال از جمله قرص های لاغری بسیار پرطرفدار در ایران است. این محصول توسط شرکت داروسازی سینافرآور تولید شده است.

شاید قرص لاغری هزال را نتوان با قطعیت صددرصد بهترین قرص لاغری گیاهی دانست چرا که هر روز داروهای جدیدی تولید می شود که اثرگذاری بهتری از قبلیها دارد، اما تجربیات متعدد مصرف کنندگان نشان می دهد که هزال یکی از بهترین ها در این زمینه است.

زنیان، رازیانه، سداب، زیره سیاه، مرزنجوش، بوره ارمنی و اشق و دیگر ترکیبات گیاهی موثر در لاغری در ترکیب قرص هزال به کار رفته اند و با هم افزایی اثرات لاغرکننده این گیاهان، هزال طرفداران زیادی را پیدا کرده است.

این فرآورده دارای پروانه ساخت شماره ۰۹۸-۹۱-س-ت از سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است.

آشنایی بیشتر با توضیحات کامل و مفصل و همچنین امکان خرید اینترنتی قرص لاغری هزال در وبسایت درمانگیاه برای شما فراهم شده است.

  • قرص فلوردو

فلوردو هم یکی دیگر از قرص های لاغری گیاهی است که توسط شرکت سینا فرآور تولید شده است.

قرص لاغری فلوردو علاوه بر آنکه باعث کاهش اشتها و کمتر شدن غذای مصرف کننده می شود، با بالا بردن سوخت و ساز سلولی باعث مصرف بیشتر مواد غذایی و در نتیجه سوختن چربیها برای تامین انرژی مورد نیاز سلولها می شود.

فلوردو بخصوص برای کاهش چربی های دور شکم و پهلو مناسب است و همچنین برخی اثرات دیگر همچون تقویت معده و کاهش ریفلاکس و یا کاهش کلسترول، تری گلیسیرید و چربی کبد از جمله دیگر خواص این قرص گیاهی است.

فلوردو از ترکیب گیاهان سیاه توسه، نعناع فلفلی، ختمی، چای سبز، علف طلایی و انجدان تولید شده است.

برای آشنایی بیشتر با فلوردو می توانید به پایگاه اینترنتی درمانگیاه مراجعه نمایید.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

Related Posts