معرفی صنایع غذایی ایشتوویگو

معرفی صنایع غذایی ایشتوویگو

ایمان داریم مهمترین حاصل تلاشمان رضایت و اعتماد شما مشتریان نازنین می باشد .

صنایع غذایی ایشتوویگو با لطف و عنایت پرورگار در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود در را در زمینه تولید و عرضه ساندویچ سرد و غذای اماده اغاز نموده .

در طی این مسیر ارائه محصول مرغوب و با کیفیت همواره خط مشی اصلی این مجموعه بوده و با این هدف عالی در مدت زمان کوتاهی با گسترش فعالیت خود گامی عظیم در کارافرینی و و اشتغال برداشته است .

نام این برند به سبب عرق ملی بنیانگذار مجموعه و علاقه ایشان به تاریخ و فرهنگ ایرانی برگرفته از نام ایشتوویگو اخرین پادشاه ماد می باشد .

ایشتوویگو اولین ارائه دهنده ساندویچ های سرد دوقلو بوده و با گسترش محصولات خود و تولید محصولاتی همچون کلاب و ساندویچ باگت، پیوسته سعی داشته تا رضایت و اعتماد شما مشتریان را بر ذائقه ای تامین نماید .

دارای پروانه بهره برداری از معاونت غذا و داروی دانشگاه تهران

تولید و عرضه انواع غذاهای اماده و ساندویچ سرد به سوپر مارکتها و همچنین اماده عقد قرار داد با ارگانها و شرکتها و پذیرایی از مهمانان شما توسط انواع غذای سرد و فینگر فود

کلیه محصولات در شرایط کاملا بهداشتی تولید و تحت سیستم map بسته بندی می شوند.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

Related Posts

بررسی آنچه از انتقام جویان تاکنون می‌دانیم توسط وبسایت ایستگاه بازیبررسی آنچه از انتقام جویان تاکنون می‌دانیم توسط وبسایت ایستگاه بازی

 بررسی آنچه از انتقام جویان تاکنون می‌دانیم توسط وبسایت ایستگاه بازی فیلم Avengers: Endgame بعنوان چهارمین قسمت از فرانچایز محبوب انتقام جویان، فاز سوم دنیای سینمایی مارول را به انتها