انواع دستگاه های نظافت صنعتی

انواع دستگاه های نظافت صنعتی

صنایع نظافتی آنا در این مقاله سعی دارد تا شما را با انواع دستگاه های نظافتی به روز دنیا آشنا کند.

طیف گسترده دستگاه های نظافتی

در این جهان که به سرعت در حال تغییر است ،هر روز مشاغل جدیدی ایجاد می شوند و صنایع در حال گسترش هستند. با این توسعه نیاز به فناوری تخصصی تمیز کردن در حال افزایش است . به این ترتیب ، دستگاه های نظافتی متفاوتی برای انواع مختلفی از کارهای نظافتی طراحی . تولید شده است . در این پست درباره انواع ماشینهای تمیز کننده صنعتی موجود بحث خواهد شد.

شستشو دهنده با فشار

برای تمیز کردن موثر مناطقی که دارای سطوح ناهموار میباشند مانند دیوار آجری ، جدول های خیابان و …  از ماشین آلات شستشو دهنده با فشار استفاده میشود . این دستگاه ها برای کاربردهای صنعتی مناسب هستند و بسیاری از آنها در مناطقی که دسترسی مستقیم به منبع آب وجود ندارد هم قابل هستند . این دستگاه ها آب را با فشار بسیار بالا بر روی منطقه مورد نظر میپاشند ، که به طور موثر و با سرعت ، کثیفی و زباله را از بین می برد و سطح را تمیز و پاکیزه میکند . دستگاه های واتر جت معمولا طوری طراحی شده اند که آب می تواند گرم یا سرد باشد و معمولاً گزینه اضافه کردن مایع تمیز کننده برای کمک به روند تمیز کردن در همه آن ها وجود دارد.

دستگاه های نظافت با بخار

به منظور تمیز کردن عمیق تر سطوح از جرمها و آلودگی های محیطی مانند محیط آشپزخانه های صنعتی ، کف زمین پارکت و سرامیک و … ، یک دستگاه تمیز کننده با بخار نیاز است . این دستگاه ها معمولا بدون مواد شوینده و شیمیایی کار نظافت و پاکیزه کردن سطح را انجام میدهند .همچنین بخار به سرعت خشک می شود ، بنابراین خطر لیز خوردن ناشی از مواد شوینده را به جا نمیگذارد . دستگاه های نظافتی با بخار تا حدودی با از بین بردن باکتری ها سطح آن را ضد عفونی نیز کند.

جاروبرقی های صنعتی

نماد و مظهر تمیز کردن جاروبرقی است که از قدرت مکش برای بیرون آوردن خاک و زباله از کف و جمع آوری آن استفاده می کند. برای مصارف صنعتی و تجاری جاروبرقی های صنعتی طراحی و تولید شده اند ، این وسایل متناسب با نیاز مشتریان و انواع محیطی که استفاده میشوند در مدل های مختلف تولید و عرضه میشوند . مانند جاروبرقی صنعتی ، نیمه صنعتی ، سطلی ایستاده ، جاروبرقی های مکنده دود ، جاروبرقی مرکزی و …. . جاروبرقی های صنعتی نسبت به مدل هایی که برای استفاده خانگی وجود دارد ، قدرت بسیار بیشتری دارند و توانایی جمع آوری هم زمان زباله و مایعات را دارند و در اصطلاح آب و خاک هستند .

مشاهده انواع جاروبرقی صنعتی تولید شده توسط شرکت آنا .

سوییپر ها

برای نظافت محیط هایی که دارای سطوح ناهموار هستند مانند کف آسفالت و .. از سوییپر ها استفاده میشود . این دستگاه ها کف زمین را با یک سیستم چرخشی برس های جارویی بر روی سطح مورد نظر انجام میدهند تا خاک و شن و زباله را با سرعت و دقت جمع آوری کنند. این دستگاه ها در طیف وسیعی از اندازه ها و مدل قرار می گیرند و بسته به نوع و مکان استفاده ، میتوان از مدل سرنشین دار یا دستی استفاده کرد .

زمین شوی اسکرابر 

اسکرابر ها بسیار شبیه سوییپر ها هستند اما برای از بین بردن کثیفی مجهز به سیستم برس های چرخشی هستند که از محلول آب و شوینده ها استفاده می کنند. این دستگاه ها دارای مخزن مجزا برای نگهداری محلول شوینده و آب کثیف جمع آوری شده میباشند . اسکرابرها از مکانیزم عمل یکسانی برخوردار می باشند که با پاشیده شدن آب و مواد شوینده ، برس تعبیه شده در جلوی دستگاه عملیات شستشو را انجام می دهد و به وسیله تی مخصوص و مکنده تعبیه شده در انتهای دستگاه آلودگی ها و کثیفی های حاصل از شستشوی سطح جمع‌آوری شده و سطحی کاملاً تمیز و خشک بر جا می ماند.

مشاهده زمین شوی های صنعتی اسکرابر تولید شده توسط آنا

انواع دیگر تجهیزات تمیز کردن

گاهی اوقات تعیین دستگاه نظافتی مورد نیاز برای تمیز کردن محیط اطراف شما دشوار است و نیاز به دانش تخصصی دارد. شرکت تولیدی و صنعتی آذرجارو با برند آنا بابیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت در تولید و عرضه تجهیزات و دستگاه های نظافتی در این زمینه متخصص میباشد و میتوانند مشاوره تخصصی در زمینه نظافت محیط اطراف شما را ارایه دهند . بنابراین با مراجعه به وبسایت anaclean.com  و یا تماس با شماره ۰۲۱-۶۶۷۶۳۲۱۶ میتوانید اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه نظافتی مورد نظرتان کسب کنید .

Related Posts