بهترین خدمات برای وب سایت ها؛ رپورتاژ آگهی ارزان قیمت

بهترین خدمات برای وب سایت ها؛ رپورتاژ آگهی ارزان قیمت

شما برای بهتر دیده شدن در دنیا وب و معرفی وب سایت کسب و کار خود، نیاز به تبلیغات دارید. ممکن است توانایی پرداخت هزینه های بسیار بالا برای این معقوله بسیار مهم را نداشته باشید. نگران نباشید. یکی از بهترین خدماتی که امروزه برخی وب سایت های بزرگ و معتبر، در اختیار شما قرار می دهند، سفارش رپورتاژ آگهی ارزان است. این را هیچ فراموش نکنید، وب سایت های بزرگی مانند دیجی کالا، دیوار و … ابتدا با رپورتاژ آگهی ارزان، تبلیغات خود را آغاز کرده و اکنون به بهترین سایت های ایران تبدیل شده اند.

در ادامه توضیحاتی مختصر و مفیدی درباره این خدمات ویژه، به شما ارائه می دهیم تا به خوبی با آن آشنا شوید.

رپورتاژ آگهی چیست و چگونه بازدید وب سایت شما را ۱۰ها برابر افزایش می دهد؟

یکی از خدماتی که وب سایت های بزرگ و پربازدید به دیگر وب سایت می دهند، تبلیغات است. شاید شیوه قدیمی تبلیغات در وب سایت ها، برای کاربران، جذابیت خاصی نداشته باشد. اما رپورتاژ آگهی به گونه ای در سایت قرار می گیرد که خیلی شکل و شمایل یک تبلیغات را ندارد. از این رو هم مورد توجه کاربر قرار میگیرد و هم مورد توجه مدیران کسب و کارها. از این جهت، رپورتاژ آگهی تاثیر فوق العاده بر بازدید وب سایت شما و به دنبال آن، رنک وب سایت شما در نتایج گوگل دارد.

شما تصور کنید لینک وب سایت شما با یک رپورتاژ آگهی در یک وب سایت خبری پربازدید مانند تابناک، آخرین خبر و … قرار بگیرد، آنجاست که متوجه سیل عظیمی از کاربران در وب سایت می شوید.

به طور کلی یکی از راهکارهای بهبود سئو خارجی وب سایت، رپورتاژ آگهی است.

چگونه رپورتاژ آگهی بنویسم؟

حال که متوجه اهمیت بسیار زیاد این معقوله برای بالا بردن بازدید وب سایت خود شدید و از وجود رپورتاژ آگهی ارزان در وب سایت های بزرگ و معتبری مانند راش وب، ویرلن و … شدید چند نکته مهم در رپورتاژ نویسی را برای شما لیست کرده ایم:

 • ساده و روان نویسی
 • تولید محتوا جذاب و غیر کپی
 • سعی کنید همان طور که مخاطبان شما می پسند، بنویسید(صمیمی یا رسمی)
 • بهترین و پربازدیدترین موضوعات مرتبط با کسب و کار خود را انتخاب کنید.
 • نیاز کاربران هدف خود را شناسایی کنید
 • هیچگونه اشتباه نگارشی، نباید در رپورتاژ آگهی باشد

بست فارسی یکی از وب سایت های ارائه خدمات رپورتاژ آگهی ارزان به مدیریت وحید قمصری درباره نحوه رپورتاژ نویسی نکات زیر را بیان کرده است:

 • در صورت استفاده از رپورتاژ در چند سایت حتما باید متن های متفاوت و جذابی داشته باشند.
 • متن رپورتاژ در درجه اول باید از نظر مخاطب جذاب باشد و نباید صرفا به جنبه تبلیغاتی آن توجه نمود.
 • استفاده از تیترهای جذاب و کاربر پسند.
 • هرگز نباید از جملات و کلمات صریح جهت تبلیغات استفاده شود بلکه باید تبلیغات به شکل غیر مستقیم صورت گیرد.
 • به طور کلی تفاوتی ندارد که رپورتاژ از نوع رایگان است یا خیر باید در نوشتن آن به تمامی نکات ایجاد رپورتاژ آگهی توجه شود.

نظر گوگل درباره رپورتاژ آگهی ارزان و رایگان

برخلاف انواع دیگر تبلیغات، رپورتاژ آگهی همانند دیگر صفحات سایت است و زمانی که در وب سایت های پربازدید همانند زومیت، دیجیاتو، بست فارسی و … قرار می گیرند در جایگاه یک پست از آن وب سایت قرار گرفته و آنجاست که وب سایت شما با بازدید بی نظیری روبرو می شود و گوگل نیز نه تنها با این موضوع مشکلی ندارد، بلکه افزایش بازدید وب سایتتان را در جهت بهبود رنک شما در نتایج خود، در نظر می گیرد.

در نتیجه یک رپورتاژ آگهی ارزان، قطعا بهترین اتفاقات را برای کسب و کار شما، ایجاد می کند. حال ممکن است از خود بپرسید که بهترین نوع رپورتاژ آگهی چیست؟

بهترین و تاثیرگذارترین نوع رپورتاژ آگهی چیست؟

این روزها رپورتاژ آگهی های مختلفی توسط وب سایت ها منتشر می شود که هر کدام به نوعی با بازدید قابل توجه روبرو می شود. در ادامه انواع رپورتاژ آگهی را برای شما مشخص کردیم که در تولید و تهیه رپورتاژ آگهی ارزان و بهینه، دچار سردرگمی نشوید.

رپورتاژ آگهی نوشتاری

این نوع رپورتاژ آگهی، متنی است که توسط شما نوشته شده و بیشتر در روزنامه ها، مجلات منتشر می شود. به عنوان مثال شما در قالب یک مقاله یک یا دو صفحه ای، یکی از محصولات آرایشی خود را در یک مجله آرایشی-بهداشتی معرفی می کنید و از این طریق هم می توانید وب سایت خود را معرفی کنید و هم مکان فروشگاه خود را در این مجله به نمایش عموم بگذارید.

رپورتاژ آگهی رسانه ای

رایج ترین مکان برای استفاده از رپورتاژهای رسانه ای، رادیو و تلویزیون است که در کنار نشان دادن یک برنامه، کالای شما نیز نمایش داده می شود یا درباره نوع خدمات شما، توضیحاتی را در قالب ویدیو به نمایش می گذارد.

رپورتاژ آگهی اینترنتی

متداول ترین و بهترین نوع رپورتاژ آگهی که تاثیر فوق العاده ای بر وب سایت کسب و کار شما و موفقیت در آن، دارد، رپورتاژ آگهی اینترنتی است. یک رپورتاژ آگهی اینترنتی همانند یک پست و یا مقاله در یکی از بهترین سایت های ایران به انتخاب شما، منتشر می شود و از آنجا انبوهی از کاربران وب سایت شما را برای کنجکاوی بیشتر، برای بازدید کلیک می کنند. در نتیجه این بهترین خدماتی است که یک وب سایت پربازدید، رپورتاژ آگهی ارزان در اختیار شما قرار دهد.

برترین سایت ها جهت انتشار رپورتاژ آگهی رایگان

ما به عنوان هدیه برای شما عزیزان، بهترین سایت هایی که رپورتاژ آگهی ارزان و حتی رایگان برای شما منتشر می کنند را فراهم کرده و قصد داریم تک تک آن ها را برای شما بررسی کنیم:

وب سایت ویرگول

یکی از وب سایت هایی که در حوزه انتشار محتوا، فعالیت گسترده ای دارد، وب سای ویرگول است. این وب سایت امکانات زسادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. شما می توانید به عنوان یک کاربر وارد وب سایت شده و هم محتواهای دیگران را مطالعه کرده و از اطالعات آن ها، بهره مند شوید و همین طور به عنوان نویسنده در آنجا تولید محتوا کنید. ویرگول این بستر را برای شما فراهم می کند که هر محتوایی را با رایج ترین موضوعات استفاده شده در دنیا وب، در این وب سایت به عنوان رپورتاژ آگهی، معرفی کنید.

وب سایت medad.io

وب سایت یکی دیگر از برترین ها در انتشار رپورتاژ آگهی ارزان و رایگان است. نوع فعالیت این وب سایت شباهت زیادی به وب سایت ویرگول دارد. شما می توانید یک رپورتاژ آگهی جذاب و خیره کننده، تولید کنید و با انتشار در این وب سایت، آمار بازدید خود را به طور قابل توجه ای، افزایش دهید.

وب سایت Bestfarsi.ir

یکی از بهترین وب سایت های رپورتاژ آگهی ارزان و رایگان، بست فارسی است که مدیریت وحید قمصری، سعی بر این دارد که ۱۰ تا از برترین وب سایت ها و کسب و کارها در هر شاخه ای را معرفی کند. به گونه ای که شما با بازدید این سایت متوجه TOP 10 های وب سایت های فروشگاهی، خبری، آموزشی و … می شود. حال بهترین خدماتی که این وب سایت به شما، خواهد داد، انتشار رپورتاژ آگهی شما و معرفی وب سایت کسب و کارتان در کنار بهترین سایت های ایران است.

به عنوان مثال شما اگر یک وب سایت فروشگاهی دارید، خدمات ویژه این وب سایت برای شما، معرفی شما در لیست بهترین سایت های فروشگاهی است. در نتیجه بهتر است که سریعا برای قرار گرفتن در لیست بهترین ها با این سایت، یک رپورتاژ آگهی ارزشمند تولید کنید و البته نگران سئو محتوا خود نباشید، بست فارسی رپورتاژ شما را به صورت سئو شده در وب سایت خود، منتشر می کند.

اکنون مناسبترین زمان است که بهترین وب سایت را برای انتشار رپورتاژ آگهی خود، انتخاب کنید. مطمئن باشید که این بهترین قدم شما برای موفقیت در دنیای وب و تکنولوژی است.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

Related Posts

دانلود صدها پروژه آماده افتر افکت و طرح لایه باز فتوشاپدانلود صدها پروژه آماده افتر افکت و طرح لایه باز فتوشاپ

دانلود صدها پروژه آماده افتر افکت  و طرح لایه باز فتوشاپ در سایت gfxdownload اهمیت ادیت فیلم‌، کمتر از خود فیلمبرداری نیست. به همین دلیل استفاده از یک نرم افزار ادیت باکیفیت