گیت و نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

گیت و نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

مدیریت یک باشگاه بدنسازی قبل از افتتاح آن شروع می شود، لیست لوازم و تجهیزات ورزشی، محل باشگاه بدنسازی، پارتیشن بندی قسمت های باشگاه، مدیریت اعضاء باشگاه و پرسنل از جمله موارد مورد نیاز برای مدیریت باشگاه ورزشی می باشد.

تمام موارد ذکر شده برای مدیریت و نظارت، نیاز به سیستمی دارد که بصورت خود کنترل باشد و مدیریت باشگاه را آسانتر سازد، زیرا در باشگاه بدنسازی برای کنترل تعداد زیاد افراد و شیفت بندی تایم ها نیاز به مدیریت بی وقفه وجود دارد.

نرم افزار باشگاه ورزشی با توجه به نیاز مدیریتی و نظارتی طراحی و بروزرسانی شده است تا بصورت تمام وقت همه امور باشگاه را کنترل کرده و با اطلاع رسانی های مکرر در زمینه های مورد نیاز مدیریت باشگاه را یاری رساند.

اتوماسیون باشگاه ورزشی با در نظر داشتن همه موارد ورود تا تردد اعضاء در بخش های مختلف و در نهایت خروج از باشگاه، به نسبت نیاز نظارت داشته باشد.

نرم افزار باشگاه ورزشی با اتصال به گیت کنترل تردد و کنترل زمان ورود اعضاء باشگاه و کسر شارژ آنها میتواند بصورت فیزیکی از ورود و خروج اعضاء اطلاع داشته باشد و از ورود افراد دارای محدودت شارژ و شیفت ورزشی جلوگیری کند.

برای هر باشگاه بدنسازی و ورزشی نیاز به سیستم مدیریت می باشد و عدم وجود سیستم مدیریت در باشگاه موجب بروز هرج و مرج و یا بروز مشکلات جدی می شود.

در زمان قدیم انتخاب نفرات مورد اطمینان برای مدیریت در دستور کار قرار می گرفت. اما در بسیاری از مواقع نبود سیستم مدیریت و کنترل سبب پیدایش اشکالات می باشد.

تجهیز باشگاه ورزشی از پیچیدگی های خاص خود برخوردار است، شخصی که به عنوان مدیر یک باشگاه  بدنسازی است دارای مسئولیت زیادی می باشد.

بدون یک سیستم مورد اعتماد باشگاه بدنسازی، تشکیلات مجموعه نظم خود را از دست می دهد.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی صائلا با توجه به نیاز های مجموعه های باشگاهی ساخته و بهینه سازی شده است. در این نرم افزار که بسته به نیاز هر باشگاه قابل سفارشی سازی می باشد، تمام موارد کنترل اعضاء هنگام ورود و خروج اعضاء از گیت باشگاه ورزشی و دریافت شهریه توسط پرسنل (صندوقدار) بطور سناریو های مختلف در نظر گرفته شده است.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

Related Posts