درباره بانک کتاب پایتخت چیزی شنید‌ه‌اید؟

درباره بانک کتاب پایتخت چیزی شنید‌ه‌اید؟

دبستانی هستید یا دبیرستانی؟ شاید هم دارید برای کنکور خودتان را آماده می‌کنید؟ درباره بانک کتاب پایتخت چیزی شنید‌ه‌اید؟

می‌دانیم که برای درس‌هایتان نیاز به خرید کتاب‌ کمک درسی و کمک آموزشی دارید. به‌راحتی کتاب‌های مورد نیازتان را با تخفیف تهیه کنید و یکجا در منزل تحویل بگیرید!

با کتاب‌های انتشارات خیلی سبز آشنا شوید

در این قسمت می‌خواهیم درباره انتخاب و خرید کتاب کمک درسی از انتشارات خیلی سبز صحبت کنیم. کتاب‌هایی که انتشارات خیلی سبز منتشر کرده است بسیار زیاد هستند و برای دانش‌آموزهایی که برای امتحانات نهایی خودشان را آماده می‌کنند یا برای کنکوری‌هایی که حسابی درس می‌خوانند کتاب‌های مختلف و کاربردی زیادی دارد.

در این قسمت به معرفی سه دسته از کتاب‌های خیلی سبز می‌پردازیم:

کتاب هفت خوان انتشارات خیلی سبز

اگر در درس‌های مختلف ادبیات نیاز به آموزش‌های بیشتری دارید، کتاب‌های هفت خوان خیلی سبز می‌تواند برای شما مفید باشند. با توجه ‌به ابعادی که برای این کتاب‌ها در نظر گرفته شده است، می‌توانید در مترو، تاکسی، کلاس و مدرسه آن‌ها را مطالعه کنید و سؤال‌های ادبیات را در امتحانات به‌راحتی پاسخ دهید. این دسته از کتاب‌های خیلی سبز در فروشگاه بانک کتاب پایتخت موجود است و می‌توانید خرید کتاب با تخفیف دلچسبی را در این سایت تجربه کنید.

کتاب کار خیلی سبز

اگه خیلی به خودتان اطمینان دارید و همه درس‌هایتان را کامل مطالعه کردید، کتاب کار خیلی سبز می‌تواند برای شما مفید باشد. این کتاب مجموعه‌ای از سؤال‌های بی‌جواب است که خودتان باید به آن‌ها پاسخ دخید.

کتاب کار خیلی سبز شامل درسنامه کوتاه مختصر و مفید است. تمرین های زیاد کتاب ها در هر فصل باع تسلط بیشتر شما در آن درس میشوند.

مجموعه کتاب های فصل آزمون خیلی سبز

کتاب های فصل آزمون خیلی سبز حجم خیلی مناسبی دارد و دانش آموز می تواند هر ۳ پایه را در مدت زمان نسبتا کوتاهی جمع بندی کند . تست ها بسیار گزینشی و خلاقانه طرح شده و تکرار نکات توی اون ها خیلی کم میباشد.

تست ها به صورت فصلی و هر فصل دارای چند آزمون ۱۰ سوالیه. تعداد آزمون های هرفصل بر اساس حجم و اهمیت آن در کنکور تنظیم شده است.

مجموعه کتاب های چند کنکور خیلی سبز

مجموعه چند کنکور خیلی سبز برای هر رشته دارای دو جلد است . یک جلد سوال به همراه پاسخ های کلیدی و جلد دیگر پاسخ نامه تشریحی  کتاب میباشد.

۱۲ دوره آزمون سراسری داخل و خارج از کشور سازگار شده با نظام جدید آموزش کشور و شبیه سازی فضای کنکور با عنوان بسته چند کنکور خیلی سبز گردآوری شده است.

مجموعه کتاب های جمع بندی انتشارات خیلی سبز

کتاب های جمع بندی به شما کمک می کند در زمان کوتاه یک دوره کامل از تمام مفاهیم اصلی و مهم کتاب درسی تان راداشته باشید. همچنین این کتاب دارای تیپ ها و شکل های متداول سوال و نمونه سوال های برگزیده آزمون های سراسری سال های قبل است.

مهم ترین بخش یک کتاب جمع بندی درسنامه است یه درسنامه خوب که باید همه نکات مهم و کلیدی رو پوشش بدهو جمع و جور هم باشه که خوندنش وقت زیادی نگیره.

کتاب های جمع بندی انتشارات خیلی سبز کاملترین منبع برای جمع بندی دروس شما برای آمادگی هرچه بیشتر برای کنکور میباشد.

مجموعه کتاب های نردبام انتشارات خیلی سبز

از سال دهم یک ژانر جدید به مجموعه کتاب های انتشارات خیلی سبز اضافه شد با نام  کتاب های نردبام.

کتاب های نردبام خیلی سبز علاوه بر داشتن تست های سخت و دشوار , درسنامه دشوار هم دارد. این کتاب وِیژه کسانی است که به مطالب کتاب درسی تسلط دارند و برای قوی کردن و محک زدن خود از این کتاب استفاده می کنند تا نمره و درصد بهتری در کنکور سراسری که رقابتی است کسب کنند.

مجموعه کتاب های تست انتشارات خیلی سبز

کتاب های تست خیلی سبز به صورت یک خودآموز حرفه ای است که می توان با خواندن درسنامه آن کاملا به مطالب و مفهوم درس مسلط شد. این کتاب شامل تست های بی شمار تالیفی و سراسری برای هر درس است که باعث تقویت و وقوی شدن دانش آموزان می شود. پاسخ نامه کتاب های تست انتشارات خیلی سبز واقعا تشریحی و کامل است.

مجموعه کتاب های ماجراهای من و درسام انتشارات خیلی سبز

کتاب ماجراهای منو درسام به چند بخش تقسیم شده است :                                                                                                                   ۱ – بخش آموزش ( درسنامه ) = تمام مطالب آموزشی مهم و کاربردی جمع آوری شده است و به شیوه ای روان و آسان فهم ارائه شده است . قسمت مهم این بخش تکرار مجدد نکته های درس است . همچنین کادرهایی دارد که فعالیت کتاب درسی تان را به خوبی توضیح داده است . شکل های کتاب درسی استخراج شده و نکات مهم و کنکوری در آن پنهان شده است .                                                        ۲ – بخش سنجش ( پرسشنامه ) = جهت تثبیت فرآیند  یاددهی و یادگیری است که نمونه سوال هایی مثل :                                                  جای خالی – درست و نادرست – عبارت های مرتبط – تصویری – چندگزینه ای ( ۲ یا ۴ گزینه ای ) و تشریحی است . همچنین دارای پاسخنامه کاملا تشریحی است و در اواخر هر ترم دارای آزمون هایی است که دانش آموزان می توانند خود را محک بزنند.

شما عزیزان میتوانید تمام کتاب های انتشارات خیلی سبز را با تخفیف ویژه از پایتخت کتاب  بروزترین فروشگاه اینترنتی کتاب در ایراان تهیه کنید.

www.paytakhteketab.com

TL:02166483838

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

Related Posts

مدیا کانورتور فیبر نوری چیست و چگونه مدیا کانورتور مناسب را انتخاب کنیم؟مدیا کانورتور فیبر نوری چیست و چگونه مدیا کانورتور مناسب را انتخاب کنیم؟

مدیا کانورتور فیبر نوری چیست و چگونه مدیا کانورتور مناسب را انتخاب کنیم؟ مدیا کانورتور فیبر نوری چیست و چگونه مدیا کانورتور مناسب  را انتخاب کنیم؟ جهت تبدیل سیگنال های مورد

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری، برق صنعتی و ابزاردقیق BTMCO24.comفروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری، برق صنعتی و ابزاردقیق BTMCO24.com

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری، برق صنعتی و ابزاردقیق BTMCO24.com   ترمومتر لیزری تفنگی چیست؟ ترمومتر یا همان دماسنج دستگاهی است برای اندازه گیری دما در محیط های گوناگون به