چرا باید از ردیاب خودرو استفاده کنیم؟

چرا باید از ردیاب خودرو استفاده کنیم؟

شاید مهمترین عاملی که ما را از استفاده ردیاب خودرو دور نگه می‎دارد، این است که دلیلی برای این کار نمی‎بینیم. از این وسیله برای مقاصد مختلفی استفاده می‎شود. به هر دلیلی اگر نیاز دارید بدانید خودرو شما الان کجاست یا در طی زمانی که در اختیار شما نبوده، کجا تردد کرده، باید از یک ردیاب ماهواره ای استفاده کنید. چند دلیل از مهمترین دلایل استفاده از ردیاب به شرح زیر هستند:

ردیاب خودرو

دلیل اول: رهگیری خودرو در هنگام سرقت

با توجه به شرایط اقتصادی فعلی، تحریم‎ها و لطمات اقتصادی ناشی از کرونا، آمار‎ها نشان داده سرقت روند رو به رشدی دارد. در مورد خودرو، پیدا شدن هرچه سریعتر خودرو سرقتی باعث می‎شود تا آسیب کمتری وارد شده و هزینه‎های کمتری به مال باخته وارد شود. تجربه نشان داده پیدا کردن خودرو مسروقه در کوتاه مدت ممکن نیست. در برخی مواقع حتی پلاک جعلی بر روی خودرو نصب می‎گردد تا کار پلیس سخت تر باشد. اما پیدا کردن مکان ماشین به کمک مکان یاب در هر لحظه و در کسری از ثانیه امکان پذیر خواهد بود. ایران ای وی ال کمک می‎کند تا بتوانید برای حفظ اموالتان راهکار مناسبی پیدا کنید.

ردیاب خودرو

دلیل دوم: رهگیری رانندگی اعضای خانواده

اگر فرزند نوجوانی دارید که تازه رانندگی یاد گرفته یا پدر و مادر سالمندی دارید که مستقل از شما زندگی می‎کنند، دلایل خوبی دارید تا برای حفظ ایمنی آنها از ردیاب ماشین استفاده کنید. سرعت رانندگی، مسیر حرکت و موقعیتی که خانواده شما در طول استفاده از خودرو دارند، می‎تواند اطلاعات خوب و مهمی برای حفظ ایمنی ایشان در اختیار شما قرار دهد. شاید نوجوان در محلی نا مناسب رفت و آمد داشته باشد. شما می‎توانید بدون آنکه او مطلع شود یا غرور والدین پا به سن گذاشته خود را لکه دار کنید، خیالتان از ایمنی عزیزانتان را تضمین کنید.

جهت تهیه و خرید انواع ردیاب به سایت ایران ای وی ال مراجعه کنید.

دلیل سوم: امنیت سرنشینان خودرو

در ردیاب همراه ویژگی‎های زیادی گنجانده شده که می‎تواند در شرایط بحرانی جان سرنشینان را نجات دهد. به عنوان مثال سیستم هشدار ایمنی که در مواقع اضطراری با فشردن دکمه، سیگنال قوی موقعیتی ساطع می‎کند و به گیرنده سیگنال اعلام خطر می‎کند. یا سیستم ارسال صدا از طریق اینترنت که می‎تواند صدای داخل خودرو را فعال کند و برای مخاطب ارسال کند تا اگر شخصی وارد خودرو شده و عمل مجرمانه ای انجام می‎دهد، مخاطب از این خطر آگاه شود. یا در صورت بروز تصادف در خودرو‎های جدید، این امکان برای برخی ردیاب‎ها وجود دارد تا این موضوع را به مخاطب اطلاع رسانی کند.

ردیاب خودرو

انواع مختلف ردیابهای خودرو کدامند؟

در اینجا قصد داریم انواع مختلف ردیاب ماشین را برایتان شرح دهیم تا بتوانید بهترین مدل‎ها را برای خرید انتخاب کنید. اگر خود شما اطلاعات کافی داشته باشید. در این صورت مسئولان سایت ایران ای وی ال بهتر می‎توانند شما را در تهیه بهترین GPS ماشین یاری کنند.

جهت تهیه و خرید انواع ردیاب به سایت ایران ای وی ال مراجعه کنید. و با نصب اپلیکیشن ویژن ردیاب کنترل دستگاه ردیاب خویش را در دست داشته باشید.

ردیاب با منبع تغذیه باتری

این نوع ردیاب که رایج ترین نوع ردیاب‎ها هستند، توسط بیشترین بخش مشتریان انتخاب می‎شوند. در مورد این موقعیت یاب‎ها بایستی دقت داشت که باتری انتخابی برای آنها بایستی از نوع مناسب با طول عمر بالا باشد. از آنجایی که ردیاب آنلاین معمولا در خودرو رها می‎شود، بایستی به طور دوره ای به آن رسیدگی کرد تا باتری تمام نشود. شارژ بودن همیشگی باتری تضمین می‎کند تا در مواقع اضطراری ردیاب شما فعال و در حال کار باشد. پس مثل همه موارد، توصیه می‎کنیم باتری را هم از فروشنده معتبر و قابل اعتماد و همچنین از برند‎های خوشنام تهیه کنید.

ردیاب با منبع تغذیه سوکتی

این نوع از ردیاب مخصوص کاربرانی است که کمی راحت طلب هستند. البته بایستی در نظر بگیریم ضریب اطمینان این نوع ردیاب از بقیه بالاتر است. این نوع ردیاب به کمک سوکت‎ها و اتصالات خود، برق را مستقیما از برق خودرو تامین می‎کند. همین امر باعث می‎شود که حتما در هنگام استفاده از خودرو، ردیاب شما فعال باشد. در چنین مواردی معمولا هیچوقت ردیاب خودرو در مواقع اضطرار غیر فعال نخواهد بود. البته بایستی همیشه دقت کنید تا ردیاب شما به دلیل خرابی اتصالات یا عوامل مشابه، غیر فعال نباشد. همچنین مهم است بدانید این دستگاه چه میزان از برق خودرو شما مصرف می‎کند. چرا که ممکن است براثر خاموشی طولانی مدت خودرو شما، این مصرف برق باعث تخلیه باتری شود.

ردیاب خودرو

ویژگیهای کلیدی ردیاب خودرو کدامند؟

متاسفانه برخی مدل‎های ردیاب مخفی وارد شده به بازار ویژگی‎های اصلی مورد نیاز کاربران را ندارند. بنا بر این بایستی قبل از خرید از این ویژگی‎ها آگاه شوید تا موقع خرید این موارد را از فروشنده بخواهید. البته فروشندگان معتبر مانند ایران ای وی ال برای حفظ جایگاه خود نزد مشتریان، تنها مواردی را برای فروش قرار می‎دهند که بتوانند نیاز‎های مشتری را برآورده کنند.

قیمت ردیاب خودرو

ردیاب ارزان خودرو که بتواند نیاز مشتری را هم به طور کامل برآورده کند، دست نیافتنی نیست. امروز به دلیل افزایش رغبت مشتریان در ایران به این محصول، مدل‎های خوب از برند‎های معتبر وارد ایران می‎شود. فروشندگان تخصصی ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای نیز در ایران فعالیت خوب و گسترده ای دارند. از جمله می‎توان ایران ای وی ال را نام برد که خدمات خوب و پشتیبانی راضی کننده ای دارد و همچنین از نرم افزار‎های به روز برای موبایل هم بهره مند است.

دسترسی به سیگنال

در هنگام خرید مطمئن شوید لایسنس دستگاه برای کشور ایران فعال است. این موضوع بخصوص برای خرید از اینترنت یا سفارش از سایت‎هایی مثل علی بابا یا آمازون اهمیت پیدا می‎کند. از طرف دیگر کیفیت محصول در آنتن دهی آن در مکان‎های مختلف بسیار تاثیر خواهد داشت. محصولات با برند‎های متفرقه ممکن است در برخی مناطق که سیگنال‎های ماهواره ای ضعیف تر هستند یا در شرایط آب و هوایی نا مناسب، عملکرد دقیقی نداشته باشند یا کلا غیر فعال شوند.

دکمه درخواست کمک (SOS)

ویژگی کلیدی ردیاب‎های خودرو، کارایی در مواقع اورژانسی است. پس حتما دقت داشته باشید دکمه درخواست کمک در ردیاب شما موجود باشد. امیدوارم هرگز از این دکمه استفاده نکنید ولی داشتن این امید که در مواقع خطر می‎توانید به صورت اورژانسی به اطرافیان خود اطلاع دهید امر بسیار دلگرم کننده ای است. دکمه درخواست کمک، نیاز به کمک را به مخاطب اعلام می‎کند و این می‎تواند برای واکنش سریع به موقعیت خطرناک کمک شایانی بکند.

ردیاب خودرو

چه ویژگیهای فرعی برای یک ردیاب وجود دارد؟

ویژگی‎های اصلی در بالا قید شد. ولی برای این که بین چند گزینه موجود که شرایط اصلی را دارا هستند و همگی توسط فروشنده معتبر ارائه می‎شوند و برند خوشنامی هم دارند، یکی را انتخاب کنیم می‎توانیم به ویژگی‎های فرعی آن توجه کنیم.

ضد آب بودن

درست است که معمولا ردیاب را داخل ماشین نصب می‎کنند. ولی بعضی مواقع برای این که ردیاب توسط سارقین یا حتی سرنشینان، کشف نشود و آسیب نبیند، آن را در زیر خودرو یا در محفظه موتور خودرو جاسازی می‎کنند. بعنوان مثال می‎توان ردیاب مگنتی را نام برد. در چنین مواردی نیاز است ردیاب ما ضد آب باشد.

حریم شخصی

درست است که این وسیله کاربرد خوبی دارد ولی در صورتی که غریبه ای به آن دسترسی پیدا کند، اطلاعات شخصی ما ممکن است در اختیار فرد نااهل قرار بگیرد. پس بهتر است از ردیاب‎هایی استفاده کنیم که با رمز شخصی محافظت می‎شوند. همچنین نرم افزار‎های ردیاب که روی رایانه یا تلفن همراه هوشمند نصب می‎شوند نیز باید از نظر امنیت اطلاعات تایید شده باشند. نرم افزار‎های ارائه شده برای ردیاب‎های ایران ای وی ال همگی از به روز ترین و قوی ترین سیستم‎های حفظ امنیت اطلاعات شخصی بهره مند هستند.

محل قرار گیری و باکس نصب

بهتر است از ردیاب‎هایی استفاده کنید که باکس نصب مناسب، محکم و کم حجمی دارند. این کار باعث می‎شود ردیاب شما دیده نشود و همچنین بر اثر عوامل محیطی آسیب نبیند.

نوع و نحوه اطلاعات ارائه شده و میزان ذخیره سازی

بسته به نیاز شما ممکن است اطلاعات ارائه شده توسط ردیاب متفاوت باشد. مثلا نیاز دارید اطلاعات مربوط به مکان خودرو برای چند روز ذخیره شوند؟ آیا نیاز به میکروفون فعال و ارسال صدای داخل خودرو دارید؟ آیا نیاز به هشدار تخطی از سرعت مطمئنه دارید؟ آیا نیاز به هشدار در صورت ورود به منطقه خاص را دارید؟ با اخذ پاسخ این سوالات از کارشناس فروش ردیاب می‎توانید ویژگی‎های مورد نیاز خود از یک ردیاب را معین کنید.

امیدوارم توانسته باشیم در حد توان برای خرید ردیاب خودرو به شما یاری برسانیم. برای اطلاعات بیشتر کارشناسان سایت ایران ای وی ال در خدمتتان هستند.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

Related Posts

نمایندگی فروش اینورتر و سافت استارتر، فروش فلومتر لوله و کانالنمایندگی فروش اینورتر و سافت استارتر، فروش فلومتر لوله و کانال

نمایندگی فروش اینورتر و سافت استارتر، فروش فلومتر لوله و کانال شرکت فنی و مهندسی رایان تک صنعت با سابقه بیش از ۱۵ سال و با بهره گیری از کارشناسان توانمند داخلی در

ساک های پارچه ای تبلیغاتی باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟ساک های پارچه ای تبلیغاتی باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

یکی از پرکاربردترین اقلام تبلیغاتی در بازار خرید ساک دستی پارچه ای است. این وسیله با توجه به ویژگی های بسیاری که نسبت به سایر ساک دستی های موجود در بازار دارد