آشنایی با انواع مبل راحتی هفت نفره، چستر و تختخوابشو

آشنایی با انواع مبل راحتی هفت نفره، چستر و تختخوابشو

چیدمان منزل و اداره یکی از دغدغه هایی است که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. انتخاب مبلمان یکی از مهمترین نکاتی است که به طور مستقیم در چیدمان منزل موثر است. از انواع سبک و مدل های مختلف  مبلمان می توان به سبک مدرن و سبک کلاسیک اشاره کرد. بر خلاف مبلمان کلاسیک در مبلمان راحتی از چوب کمتری در ظاهر آن استفاده شده است و معمولا در اسکلت اصلی آن از چوب استفاده می گردد. جنس رویه معمولاً پارچه، پنبه ای، مخمل، چرم و… است که معمولا در مبل چستر رویه چرمی محبوبیت بیشتری دارد. که از آن میتوان به مبل راحتی هفت نفره، مبل چستر و مبل تختخوابشواشاره کرد. میتوانید با مراجعه به سایت های معتبر مبلمان مورد نظر خود را پیدا و از سفارش مبل آنلاین بهره مند شوید.

مبل چستر

مبل چستر از دسته مبل های راحتی قدیمی یا به قول معروف کلاسیک به حساب می آید که طرفداران مخصوص خودش را دارد. از ویژگی هایی که در این مبل می توان مشاهده کرد هنر لمسه دوزی عمیق است که گاهی همراه با دکمه هایی مشابه رنگ پارچه می باشد.از ویژگی های دیگر مبل چستر دارا بودن پشتی کوتاه و دسته هایی به شکل سر غاز است.

مبل چسترمدل لارا

مبل چستر علاوه بر راحتی بسیار شیک بوده و امکان استفاده در فضای منزل و فضای اداری را دارد. با مدرنیته شدن سبک زندگی تغییراتی در مبل چستر ایجاد شده و از حالت کاملا کلاسیک به سبک مدرن تبدیل گشته است. و بنا به سبک و دکوراسیون منزل و مد روز قابل تغییر است. برخی از انواع مبل چستر به قایقی یا لیورپول، مبل چسترفرانسوی، مبل چسترترکیه ای و… اشاره می گردد. در استفاده و انتخاب جنس رویه مبل چستردست شما باز است و می توانید انواع روکش پارچه ای، چرم، پنبه نخ و… را بنا به سلیقه و سبک منزل خودتان انتخاب کنید. همچنین طبق فضا و مکانی که قرار است مبلمان خود را در آن قرار دهید می توانید ابعاد و اندازه مبل چستر را تغییر و آن را منطبق با فضای خود سفارش دهید.

مبل تختخوابشو

امروزه فضاهای خانه از سبک سنتی فاصله گرفته است. با کوچک شدن آپارتمان هایی بدون اتاق یا گاهی دارای یک اتاق کوچک استفاده از مبلمانی که کارایی های مختلفی را همزمان با هم داشته باشد بسیار مهم است. یکی از این سبک مبلمان مبل تختخوابشو است که کارایی هایی علاوه بر نشستن در اتاق نشیمن دارد. مبل تختخوابشو علاوه بر حفظ ساختار مبلمانی خود می تواند به یک تخت بدل شود و فضای اتاق نشیمن را به اتاق خوابی دنج تبدیل کند. انواع مبل تختخوابشو برای فضاهای مختلف وجود دارد. بنا به تکنفره یا دونفره بودن یا تعداد طبقات مبل به سه مدل: مبل تختخوابشو یکنفره، دونفره و مبل تختخوابشو دو طبقه تقسیم بندی می شود. اما هر شرکتی با توجه به نیاز سنجی جامعه و تلفیق هنر با کار ساخت مبلمان طرح ها و مدل های مختلفی را برای این دست از مبلمان همانند سایر انواع مبلمان راحتی طراحی و می سازد. با مراجعه به سایت های مطمئن ساخت و فروش مبلمان به صورت غیر حضوری می توانید مبلمان مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید.

مدل لئو

مبل راحتی هفت نفره

اساس مبلمان راحتی بر ایجاد آرامش برای کسی است که از آن استفاده می کند. اگر دنبال مبلمانی برای ایجاد فضایی رسمی در خانه یا اداره هستید شاید گزینه ی مناسب برای شما مبل نیمه راحتی یا انواع چستر باشد. اما مبل راحتی می تواند فضایی دلنشین در منزل ایجاد کند که بعد از گذر از یک روز سخت کاری با لم دادن روی آن احساس امنیت و آرامش را برای شما و خانوادتان به ارمغان آورد. مبل راحتی انواع مختلفی دارد که مطابق هر سلیقه ای طراحی شده است. علاوه بر موارد گفته شده بسته به مساحت مکانی که قرار است مبلمان در آن قرار گیرد چند نفره بودن آن نیز تعیین می گردد. عموما مبل راحتی هفت نفرهگزینه مناسبی برای یک خانواده با جمعیت متوسط است. در صورتی که تعداد افراد خانواده کمتر باشد بهتر است که مهمانان گاه و بیگاه را هم جزء کسانی که قرار است از مبل راحتی هفت نفره خانه شما استفاده کنند به حساب آورید. معمولا مبل راحتی هفت نفرهگزینه ی مناسبی است. مبل راحتی هفت نفره اصولا از یک مبل سه نفره، یک مبل دونفره و دو مبل تکنفره تشکیل می شود. البته این بستگی به سفارش مشتری است که میتواند یک مبل تکنفره و دو مبل سه نفره یا دو مبل دونفره و سه مبل تکنفره یا مشابه این را انتخاب کند. اما اصول اصلی همان بود که عرض شد زیرا چیدمان منزل به روش اول بسیار راحت تر و با الگوهای متنوع تری انجام می گیرد. انواع مبلمان ال، یو و دایره ای هم می توانیم در دسته مبل راحتی هفت نفره قرار دهیم. با مراجعه به سایت های معتبر و استفاده از راهنمایی کارشناسان متبحر می توانید مبل راحتی هفت نفره خود را به صورت آنلاین انتخاب و خریداری نمایید.

مدل استار

امروزه به دلیل مشغله کاری که برای اکثر افراد وجود دارد امکان خرید آنلاین می تواند روشی آسان برای حل این مشکل باشد. حال آن که بتوان مبلمان را از این روش خریداری کرد نیازمند شناخت سایت های معتبری است که در این زمینه فعالیت می کنند. با مراجعه به این قبیل سایت ها می توانید سبک، رنگ و نوع مبل راحتی هفت نفره، چستر، تختخوابشو و… را انتخاب هزینه ها را محاسبه و اقدام به سفارش و خرید مبلمان مورد نظر خود کنید.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

Related Posts