اهمیت انجام طراحی سایت در اصفهان

اهمیت انجام طراحی سایت در اصفهان

شرکت طراحی سایت پارسیان اندیش با طراحی وب ریسپانسیو – واکنش‌گرا – و کاملا سفارشی براساس نیاز و سلیقه کارفرما، سایتی منحصربفرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید. راهکارهای ما برای صنوف مختلف ازین جمله می‌باشند: طراحی سایت املاک، حقوقی، پزشکی، خبری، طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی. در کدنویسی قالب طراحی سایت حرفه ای تمامی اصول اولیه سئو سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های منحصربفرد خدمات طراحی وب سایت در شرکت پارسیان اندیش می‌توان بهینه سازی سایت و افزایش سرعت بارگذاری  ونیز را نام بردهمزمان با ساخت سایت در مقایسه با طراحی وب عموما معمولی و کند سایت‌های انجام شده توسط دیگر رقبا را عنوان کرد که این امر موجب افزایش رتبه سایت شما می‌شود. همچنین خدمات پشتیبانی سایت وردپرس پارسیان اندیش، بنا به رسالت شرکت و سابقه نزدیک به یک دهه خدمات تخصصی وب در کنار طراحی وب با هدف ارائه خدمات درجه یک و جلب کامل رضایت مشتریان، بطور شبانه‌روزی انجام می‌شود.

هزینه طراحی سایت

قیمت طراحی سایت اصفهان با توجه به شرایط کرونا ومشکلات اقتصادی مردم هیچ گونه افزایشی نداشته است شرکت ما مفتخر است که اعلام کندجز ده شرکت برتر طراحی سایت در اصفهان است.این شرکت بارویکرد مناسب خود در زمینه طراحی سایت وردپرس در اصفهان همیشه صعی براین داشته است که مشتریان خود راراضی نگه دارد

شرکت پارسیان اندیش با این رویکردی که دارد سعی دارد خدمات خرید و فروش هاست ودامنه رابرای شما به سهولت انجام دهد این شرکت از سرویس های هاستیگ معتبر استفاده می کند که سرعت وامنیت بالایی دارد.

طراحی وبسایت ریسپانسیو

یکی از مزایا ورویکرد های شرکت پارسیان اندیش این است که این شرکت اقدام به طراحی سایت وردپرس به صورت ریسپانسیو می کند وپنل مدیریت وبسایت را به صورت رایگان به مشتریان آموزش می دهد وپشتیبانی وبسایت هو تا دو ماه رایگان است

همچنین در طراحی ریسپانسیو وبسایت وردپرسی نیازی به اسکرول افقی وجود نداردواین شکل استاندارد وکاربر پسند دسترسی آسان توسط دستگاه های مختلف همواره رعایت می شود .علاوه براین مزیت دیگر آن این است که کاربران شبکه های اجتماعی به راحتی می توانند شما را ببینند که این امر منجربه موفقیت استراتژی آنلاین شما می شود.

مراحل خدمات طراحی سایت اصفهان

از آنجا که اکثر کارفرمایان ومشتریان این دقدقه رادارند که مراحل طراحی سایت برای ما چگونه وبه چه شکل است شرکت ما آمده است تادر اینجا به شما آن مراحل رادرمیان گذارد

۱.مراحل خدمات طراحی سایت اصفهان به این شکل است که در ابتدا شما با مشاوران شرکت ما صحبت می کنید سپسمشاوره فنی ماتوسط کارشناسان ویا مدیر طراحی وبسایت انجام می شود وبعد از آن جزئییات لازم برای انتخاب راه حل مناسب وامکان سنجی طراحی سایت باوردپرس از طریق قالب آماده ویا اختصاصی بررسی می گردد .وپس از رسیدن به طرحی مناسب برای وبسایت ونحو اجرا به جلسه پیش قرارداد با شرکت طراحی وبسایت پارسیان اندیش دعوت می شوند

۲.در جلسه پیش قرارداد اطلاعات تکمیلی از جمله نوع کسب وکار،ماهیت سایت،وهر آنچه از طراحی وب داینامیک پروژه انتظار می رود طرح شده ومورد بحث قرار میگیرد وپس از آن تمامی اطلاعات گرد آوری شده ودر قالب پیوست فنی برای تایید نهایی کارفرما ارسال می گردد.پس از تایید پیوست فنی ، سفارش طراحی سات رسما توسط شرکت پارسیان اندیش وارد فاز اجرایی شده واطلاعات لازم در اختیار تیم های اجرایی وطراحی وبسایت قرار میگیرد وبراساس امکانات مورد نیاز کارفرما پروژه پیاده سازی وعملیاتی می شود.

نمونه طراحی وبسات وردپرس

شرکت پارسیان اندیش حدودا ۵ سال است که در زمینه طراحی وبسایت تخصصی وب ،مجری طراحی وبسایت بسیاری از برند ها ووسازمان هادر اصفهان وکل ایران بوده وآنچه شرکت مارا از مابقی وبسایت ها متمایز می کند این است که متخصصان ما به رابط کاربری بسیار اهمیت می دهند،تیم طراحی وبرنامه نویسی حرفه ای وخلاق ودارای تجربه است که تمامی اصول والمان های لازم از جمله رابط گرافیکی کاربر پسند ونیزتجربه کاربری مناسب را درایجاد یک سایت کاملا بهینه سازی شده برای موتور های جستجو را کاملا رعایت می کند.جهت دیدن نمونه کارها به سایت پارسیان اندیش سئو مراجعه نمایید.

چرا خدمات ماراباید انتخاب کنید؟

طراحی وبسایت شرکتی

حضور حرفه ای در فضای مجازی وطراحی وبسایت شرکت به صورت ریسپانسیو واختصاصی دیگر به عنوان فرصت برای کسب وکارها مطرح نیست  وتبدیل به یک ظرورت قابل اجتناب شده است .شرکت طراحی وبسایت پارسیان اندیش با ارائه خدمات به کسب وکارهای اینترنتی وبازاریابی آنلاین در اصفهان برای صنوف پزشکی،املاک وصنعتی وخبری وبا ویژگی کامل سازگاری با موبایل ونیز طراحی مدرن همراه با گرافیک زیبا وکاربر پسند خدمات طراحی وب را باتوجه به نیاز شرکت ها وصاحبان کسب وکار جهت حضور موثر وموفق در فضای مجازی به وجود آورده است.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

Related Posts

UNIQOP یونیک آپ اولین سوپرمارکت آنلاین ایرانی در آمریکاUNIQOP یونیک آپ اولین سوپرمارکت آنلاین ایرانی در آمریکا

UNIQOP یونیک آپ اولین سوپرمارکت آنلاین ایرانی در آمریکا UNIQOP به فارسی یونیک آپ اولین شرکت استارتاپی در آمریکاست که به صورت آنلاین مواد غذایی با ذایقه ایرانی و حلال را