بهترین سایت چاپ ساک دستی تبلیغاتی

بهترین سایت چاپ ساک دستی تبلیغاتی

چاپ ساک دستی تبلیغاتی امروزه برای شرکت در نمایشگاه ها و فروش محصولات اینترنتی و اینستاگرامی و همچنین فروشگاه دار ها یک کالای اثاثی و مهم به شمار میرود .

شما با سفارش کیسه تبلیغاتی می توانید برای برند سازی و تبلیغات ماندگار خود یک قدم به جلو بردارید و ما مفتخریم به صورت تخصصی تولید انواع پاکت تبلیغاتی اعم از چاپ ساک دستی پارچه ای ، ساک دستی کاغذی ، ساک دستی متقال و کرافت آماده خدمات رسانی به شما مشتری گردامی می باشیم .

بگ کاغذی : این محصول همانطور که از نام آن پیداست از کاغذ یا مقوا ساخته میشود و اکثرا از کاغذ گلاسه برای تولید این بگ استفاده می گردد . جنس دیگر این محصول که ارزان تر هم می باشد کاغذ کرافت یا کاهی می باشد که در گرماژ ۱۱۵ تولید می شود .

بگ پارچه ای : امروزه بیشتر فروش مجموعه گرین پک ساک دستی پارچه ای می باشد . دلیل آن این است که از هزینه کمتری برخوردار است ، ماندگاری و تحمل وزن بیشتری را نصبت به ساک دستی های کاغذی بر خوردار می باشد .

شما میتوانید از منوی پیشنهاد ویژه ساک دستی های تعداد پایین این مجموعه دیدن فرمایید که حداقل تیراژ این محصول ها ۱۰۰ عدد می باشد و در صورتی که میخواهید سفارش اختصاصی ثبت نمایید با رنگ پارچه و نوع محصول دلخواه می بایست از منوی اول و دوم استفاده نمایید ملاک تولید استفاده حداقل یک رول پارچه می باشد

شما کاربران میتوانید با کلیک بر روی هر یک از محصولات قیمت بگ دلخواه خود را استعلام نمایید

 

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

Related Posts