نکات مهم برای انتخاب انواع کانکس و اتاق های پیش ساخته

نکات مهم برای انتخاب انواع کانکس و اتاق های پیش ساخته

مفتخریم با نام بناگر به عنوان یکی از شرکت های برخوردار از دانش فنی و استاندارد تولید تحت نظر واحد کنترل کیفیت (Q.C) و مهندسین مجرب وکار آمددرزمینه طراحی وتولید انواع کانکس واتاقهای پیش ساخته خود را معرفی نماییم . امید است بتوانیم با اثبات توانمندیهای خود شایسته همکاری و تامین رضایت خاطر شما عزیزان گردیم . کانکس های تولیدی شرکت سازه های پیش ساخته بناگر در دو نوع ثابت و سیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت ، برای مصارف ذیل تولید و برخی از ویژ گی ها و قابلیت های این مجموعه مختصراً به شرح ذیل میباشد.

۱- استراکچر:
اسکلت بدنه و کف از پروفیل های مقاوم استاندارد ۴۰×۴۰ و۴۰×۸۰ برای کف سازه در فواصل ۴۵ سانتیمتری و اجرای ضد زنگ در استراکچر اصلی  مقاوم در برابر نیروهای کششی و جلوگیری از ایجاد صدا و لرزش کف(اجرای لچکی در چهار طرف) .

۲- شاسی کانکس:
شاسی کف کانکس ازتیرآهنهای IPE نمره ۱۴۰ الی ۲۰۰ استاندارد بصورت اسکی  میباشد

۳- وزن کانکس:
یکی از عوامل مهم در تعیین مقاومت و عمر کانکس وزن آن میباشد. استفاده از پروفیل های سبک و شاسی قوطی شده ورق بجای تیرآهن در موقع جابجائی کانکس باعث آسیب دیدگی کانکس و در نتیجه باز و بسته نشدن درب و پنجره ها و یا به عبارتی دیگر باعث تاب برداشتن اسکلت کانکس میشود و آب بندی کانکس از بین رفته و بهنگام بارش باران از سقف آن آب به داخل کانکس نفوذ میکند. وزن کانکس های ارزان قیمت حدود ۲۵ الی ۳۵ درصد کمتر کانکس های مرغوب میباشد.

۴- ورقه های بدنه کانکس:
اجرای تمامی اتصالات بدنه و سقف توسط پیچ سرمته ای  و پرچهای نمره ۱۰- ۱۸- ۲۱ تولیدی کارخانجات ایران پرچ فولادی که با استفاده از پمپ باد با فواصل cm10 متصل میگردد.درصورت استفاده از ورق های رنگی غیر کوره ای در بدنه و سقف بعد از مدت زمان کوتاهی رنگ پوسته می کند و باعث زنگ زدگی می شود که این حالت در کانکس های شرکت بناگر دیده نمیشود.پرچ آلومینیومی در روی ورق گالوانیزه استحکام کافی ندارد و به راحتی با کوچکترین حرکت بریده می شود اما پرچ فولادی استحکام بیشتری دارد.

۵-عایق حرارتی و صوتی:
استفاده از درب و پنجره UPVC قابل مقایسه با در و پنجره آلومینیومی نیست، با استفاده از در و پنجره UPVC آب به داخل کانکس نفوذ نمیکند و حرارت داخل کانکس بیشتر از در و پنجره های آلمینیومی قابل انتقال میباشد.

۶- پوشش داخلی کانکس:
دیواره های داخلی وسقف ازنوع P. V .C طرح چوب (آذران پلاستیک و یا کمپارس ) با اتصالات و ابزارهای مخصوص مقاوم در برابر عوامل جوی خورنده

۷- تاسیسات برق داخل کانکس:
تاسیسات برق وتلفن کامل روکار داخل کانالهای مخصوص هدایت سیم با رعایت کلیه استانداردهای BS اروپا (داکت پلاستیکیP.V.C)  کلید وپریز صادراتی ، مهتابی روکار ۴۰×۲ و اجرای چراغ تونلی در کنار درب ورودی و جهت سیستم گرمایش و سرمایش از کابل نمره ۴ با مینیاتوری جداگانه و کلید پریزهای  لگراند اجرا میگردد .هنگام استفاده از تأسیسات داخل کانکس مثل کولر و یخچال فریزر باید در نظرداشت کابلی استفاده شود که جوابگو باشد لذا کابل استفاده شده در کانکس های ارزان قیمت کابل ضعیف پیش بینی شده و ضعیف بودن کابل باعث آتش سوزی میشود.

۸- تخته کف و کف پوش کانکس:
تخته های کف به ضخامت ۱۸ میلیمتر کاسپین بصورت واترپروف با اجرای کفپوش از جنس درجه یک طرح پارکتی
تخته های کف کانکس ها باید از چوب خارجی استفاده شود. در کانکس های ارزان قیمت نئوپان و یا MDF استفاده میشود که معمولاً در مقابل رطوبت و وزن کانکس نمیتواند مقاومت کند.

۹- حمل و بارگیری کانکس:
روی سقف کانکس ها قلاب های قوی باید نصب شود که در موقع بلندکردن ، قلاب از سقف جدا نشود، در کانکس های ارزان قیمت از قلاب های نمره ۱۲ یا ۱۴ استفاده میکنند که در خیلی مواقع قلاب از سقف جدا میشود. قلاب های نصب شده روی کانکس های تولیدی شرکت کانکس بناگر از نمره ۲۰ میباشد

شما با یک تماس با مجموعه بناگر میتوانید استعلام قیمت کانکس و ویلا و ساختمان پیش ساخته را به صورت رایگان دریافت نمایید

 

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

Related Posts