تجهیزات ایمنی با ایمن گستر دانیال

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که بدون هیچ گونه تجهیزات ایمنی کارهایتان را انجام می دهید؟

آیا شما کارفرمایی هستید که سلامتی و جان کارگر برایتان اهمیتی ندارد؟

آیا تجهیزات ایمنی مناسب برای صنفی که دارید را تهیه کرده اید؟

واقعا چقدر به فکر سلامت و ایمنی در کار هستید؟

کارفرما هستید یا کارگر؟ اگر کارفرما هستید طبق قانون اگر تجهیزات ایمنی مناسب و مرتبط با کار را برای کارگران خود تامین نکنید، متخلف شناخته شده و مشمول مجازات و پرداخت خسارت هستید.

شما کارگر عزیز! اگر شما هم از تجهیزات ایمنی که کارفرما برای شما تهیه کرده است در حین کار استفاده نکنید، دیگر کارفرما تعهدی در قبال آسیبی که به شما وارد شده ندارد.

در بعضی موارد کارفرما تجهیزات ایمنی را نامرغوب تهیه می کند؛ برای پرداخت هزینه کمتر. در این صورت کارگر می تواند اعتراض کند یا از تجهیزات نامرغوب استفاده نکند.

تا حالا فکر کرده اید که چرا کارفرما تجهیزات ایمنی نامرغوب میخرد؟

در صورتی که اگر تجهیزات ایمنی را از فروشگاه و کارگاه معتبر و منصف تهیه کند، به جای پرداخت پول هنگفت برای خرید این تجهیزات ایمنی ، می تواند خرید موفق تری داشته باشد و هزینه مناسب تری پرداخت کند و تجهیزات ایمنی را باکیفیت تر تهیه کند.

با خرید تجهیزات ایمنی مرغوب و باکیفیت، جان کارگران خود را حفظ کنید و احتمال وقوع حوادث را به صفر برسانید.

فروشگاه تولید و تامین تجهیزات ایمنی ، ایمن گستر دانیال از جمله مراکزی است در تهران که سالهاست مبادرت به تامین و تولید تجهیزات ایمنی برای اصناف و مشاغل و کارخانجات مختلف نموده است.

فروش تجهیزات ایمنی در فروشگاه ایمن گستر دانیال به صورت کلی و جزیی، حضوری و آنلاین انجام می شود.

فروشگاه ایمن گستر دانیال سفارشات را با بهترین کیفیت و ضمانت به سراسر ایران ارسال می کند. ایمن گستر دانیال نگران تامین سلامت کارگران عزیز حتی در دورافتاده ترین مناطق ایران است.

شما در هر حوزه و صنفی مشغول به کار هستید می توانید با سفارش و خرید تجهیزات ایمنی از فروشگاه ایمن گستر دانیال بدون استرس و نگرانی به کار و فعالیت خود بپردازید.

با ما همراه باشید که با تجهیزات ایمنی ارائه شده در فروشگاه ایمن گستر دانیال بیشتر آشنا شوید.

تجهیزات ایمنی مربوط به مشاغل مختلف، کاملا مطابق با آخرین متد روز دنیا تولید و توزیع می شود.

شما کافیست تجهیزات ایمنی مورد نیاز برای کار و شغلتان را به صورت کلی و جزیی به ما سفارش دهید تا در سریعترین زمان ممکن سفارش را به دست شما برسانیم.

۵ دلیل محبوبیت ایمن گستر دانیال

اولین و مهمترین دلیل محبوبیت فروشگاه تجهیزات ایمنی ایمن گستر دانیال ، کیفیت و مرغوبیت تجهیزات ایمنی تولید شده است. ما تجهیزات ایمنی نامرغوب و بی کیفیت را به دست مشتریان نمی رسانیم.

دلیل دوم، قیمت های مناسب تجهیزات ایمنی در فروشگاه ایمن گستر دانیال از جمله موارد حائز اهمیت است. تمامی تجهیزات با بهترین و به صرفه ترین قیمت به دست شما رسانده خواهد شد.

دلیل سوم به روز بودن محصولات و تجهیزات ایمنی در فروشگاه ایمن گستر دانیال است. تجهیزات ایمنی مطابق با استانداردهای روز دنیا از اولویت های ایمن گستر دانیال است.

دلیل چهارم، ضمانت کیفیت و تایید کیفی این تجهیزات ایمنی است. هرجا به مشکلی برخورد کردید ما آماده جوابگویی در رابطه با تجهیزات ایمنی که به شما فروخته ایم هستیم.

دلیل پنجم، راحتی در خرید تجهیزات ایمنی به صورت خرید آنلاین و اینترنتی است. دیگر نیازی نیست از شهر خودتان ساعتها مسافتی را طی کنید که به مرکز پخش تجهیزات ایمنی مورد نیازتان برسید.

کافیست به سایت یا پیج اینستاگرام ایمن گستر دانیال مراجعه کنید و تجهیزات ایمنی مورد نیازتان را تهیه کنید. ما تمامی سفارشات را کاملا امن و مطمئن به دست شما می رسانیم.

تجهیزات ایمنی ارائه شده شده در فروشگاه تولیدی ایمن گستر دانیال

تجهیزات ایمنی که در فروشگاه ایمن گستر دانیال ارائه می شود شامل:

گوشی ایمنی ( گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی رادیویی ، گوشی ایمنی روی گوش)

دستکش ایمنی ( دستکش ایمنی ضد برش ، دستکش ایمنی جوشکاری ، دستکش ایمنی ضد اسید ، دستکش موتور)

عینک ایمنی ( عینک ایمنی جوشکاری ، عینک ایمنی رو عینکی ، عینک ایمنی فریم دار ، شیلد ایمنی محافظ صورت )

کلاه ایمنی( کلاه ایمنی صنعتی ، کلاه ایمنی آتش نشانی ، کلاه ایمنی معدنی )

ابزار ایمنی ( ابزار ایمنی آتش نشانی ، علائم ایمنی )

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

Related Posts