آشنایی با اوج یادگیری

اوج یادگیری یک برنامه تلویزیونی در خصوص ارائه تکنیک ها و فرمول های مافوق حرفه ای برای کسب رتبه تک رقمی کنکور می باشد. با آموزش های درسی اوج یادگیری می توانید، به درصدهای بالا در رشته های برتر کنکور دست یابید و اصول تست زنی را به صورت کامل یاد بگیرید.

 

امیر مسعودی و عارف ربیعیان از برجسته ترین اساتید کنکور کشور میباشند که داوطلبان و دانش آموزان زیادی به واسطه برنامه اوج یادگیری آنها را میشناسند.

آزمون ورودی دانشگاه یا همان کنکور ، واژه ای هست که بسیاری از افراد با شنیدن آن لرزه بر اندامشان میافتد و ترجیح میدهند تا به آن فکر نکنند تا بتوانند تا حدی از استرس و فشار آن بکاهند. اما هستند افرادی در این میان که از سالها پیش از فرا رسیدن زمان کنکورشان به فکر آماده سازی خود برای کنکور هستند تا بتوانند بهترین نتیجه را کسب کنند. دانش آموزانی که از پایه دهم به فکر کنکور هستند و با شرکت در کلاسهای کنکوری خود را برای این کارزار سخت آماده میکنند. امروزه به قدری موسسات کنکوری زیاد شده است که به جرات میتوان گفت در هر محله حداقل یک موسسه وجود دارد. در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از موسسات قوی و حرفه ای در زمینه کنکور بنام اوج یادگیری آشنا کنیم.

اوج یادگیری نام برنامه ای تلویزیونی میباشد که همه روزه در حدود ساعت ۱۷ روی آنتن صداوسیما میرود و دانش آموزان و داوطلبان زیادی را به تماشای خود میکشاند. در واقع میتواند گفت که اوج یادگیری یکی از برنامه های موسسه کنکور آسان است میباشد که با اساتیدی همچون مهندس امیر مسعودی و مهندس عارف ربیعیان ، سعی در جذب مخاطب و ارائه تدریسها و تکنیک های ناب تست زنی در منظر عمومی را دارد.

امیر مسعودی کیست؟

شاید کمتر دانش آموز و داوطلب کنکوری وجود داشته باشد که نام امیر مسعودی را نشنیده باشد. امیر مسعودی از نامدارترین و بهترین اساتید کنکور کشور در دروس ریاضی و فیزیک میباشد که تدریسهای ایشان همه روزه از اوج یادگیری پخش میشود. ایشان جزء بنیاد ملی نخبگان کشور میباشد و با ارائه تکینک ها و مهارتهایی که مختص خودشان هست ، به شهرت رسیده اند.

 

تدریس های استاد امیر مسعودی در قالب لوح های فشرده و دی وی دی ضبط شده است و برای تهیه منابع کنکور آسان است میتوانید به سایت یادگیری آسان مراجعه و یا با شماره های ۰۹۱۲۱۰۰۳۱۹۸ و ۰۲۱۹۱۳۱۶۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

همچنین لازم به ذکر است که تمامی محصولات و تدریس های مهندس امیر مسعودی دارای جزوه چاپی میباشد و این امر موجب کاهش اتلاف زمان برای دانش آموزان کنکوری میگردد.

عارف ربیعیان کیست ؟

عارف ربیعیان یکی از اساتید کنکوری کشور در درس شیمی میباشد که سبک تدریسهای ایشان ، زبانزد خاص و عام میباشد و دانش آموزانی که دی وی دی های عارف ربیعیان را تهیه کرده اند توانسته اند به درصد بالایی در کنکور سراسری و همچنین آزمونهای آزمایشی برسند .

 

عارف ربیعیان مدرس درس شیمی موسسه کنکور آسان است و همچنین برنامه اوج یادگیری میباشد و با تدریس پر انرژی و صمیمانه خود توانسته است ، افراد بسیاری را به درس شیمی علاقه مند سازد.

شما عزیزان برای ثبت نام در اوج یادگیری و یا تهیه تدریسهای اساتید کنکور آسان است میتوانید از طریق اپلیکیشن اقدام نموده و یا به سایت یادگیری آسان به نشانی https://asanyadgiri.com مراجعه کرده و یا با شماره های ۰۹۱۲۱۰۰۳۱۹۸ و یا ۰۲۱۹۱۳۱۶۰۰۱  مهندس رسول فراهانی ، مسئول طرح رتبه گردون تماس حاصل فرمایید.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

Related Posts

ارائه خدمات احراز هویت و وریفای اکانت های بین المللی ، فریلنسر ، بایننسارائه خدمات احراز هویت و وریفای اکانت های بین المللی ، فریلنسر ، بایننس

  ارائه خدمات احراز هویت و وریفای اکانت های بین المللی ، فریلنسر ، بایننس با توجه به وضعیت تحریمی حاکم بر کشور و اهمیت استفاده از خدمات برون مرزی