بررسی روش های کاهش هزینه ها با ابزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPMN

به طور قطع کاهش هزینه ها در کسب و کارها موجب رونق اقتصاد شده و چرخه ی اشتغال سرعت بیشتری به خود می گیرد. کاهش هزینه ها می تواند در طول زمان موفقیت در کسب و کار را سبب شود. در این مقاله قصد داریم به بررسی روش های کاهش هزینه ها با ابزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPMN بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPMN می تواند به کاهش هزینه ها کمک کند

در یک نظرسنجی در سال ۲۰۱۸ توسط RedHat، بیش از ۵۰ درصد از شرکت کنندگان صرفه جویی در پول را دلیل اصلی اتخاذ BPM تشخیص دادند. شرکت ها باید بر کاهش هزینه ها تمرکز کنند تا بتوانند عملکردی ثابت داشته باشند. شما می توانید با اتخاذ مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPMN (تفاوت مدیریت فرآیند های کسب و کار BPMN با BPMS)، هزینه های نیروی کار و عملیاتی را کاهش دهید. مزیت برون سپاری فرآیند کسب و کار این است که شما را قادر می سازد هزینه های ثابت نیروی کار را به هزینه های نیروی کار متغیر تبدیل کنید. شما می توانید پس انداز کنید ؛ زیرا فقط باید هزینه خدماتی را که نیاز دارید بپردازید.

مزایای کاهش هزینه ها با BPMN

مزایای مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPMN شامل کار متمرکز، تخصص، هزینه تجهیزات کمتر و کارایی است. از آنجایی که شما کارمندانی را با مهارت خاصی برای انجام وظایف خاص استخدام می کنید، کارمندان روی آن وظایف متمرکز هستند. اگر آنها قبلاً برای مدتی کار مشابهی انجام داده اند، به این معنی است که آنها قبلاً در زمینه های خود متخصص هستند. از آنجایی که شما کارمندان را برون سپاری می کنید، می توانید در هزینه تجهیزات صرفه جویی کنید ؛ زیرا آنها از تجهیزات خود استفاده می کنند. از آنجایی که آنها از تجهیزات خود استفاده می کنند، از قبل با سخت افزار و نرم افزار آشنا هستند و بنابراین در کار خود کارآمدتر خواهند بود.

درک مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPMN

مهم است که به یاد داشته باشید که مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPMN با درک شروع می شود. در بسیاری از موارد، این به معنای شناسایی هر فرآیند تجاری است. سپس می توانید این مراحل اولیه را در عمل قرار دهید و شروع به مشاهده نحوه عملکرد آنها کنید. در مرحله بعد، آن فرآیندها با جزئیات ترسیم می شوند. این نقشه‌های فرآیند، بینش‌های بزرگی مانند مدت زمان، منابع مورد نیاز، فرکانس و هزینه‌های مربوطه را ارائه می‌کنند. این مراحل اغلب باید بین چندین تیم هماهنگ شوند، زیرا مهمترین فرآیندهای یک سازمان اغلب یک یا چند حوزه تجاری را در بر می گیرند.

همچنین مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPMN می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند تا فرآیندهایی را بیابند که ارزش وقت و سرمایه‌گذاری را ندارند. گاهی اوقات می توان این فرآیندها را حذف کرد. در موارد دیگر، می توان آنها را برون سپاری کرد. به عنوان مثال، یک شرکت چند ملیتی ممکن است تشخیص دهد که بهتر است وظایف بومی سازی را برون سپاری کند.

پاسخگویی مناسب به نیازهای مشتریان

مشاوره مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPMN می تواند به کسب و کارها کمک کند تا خواسته های مشتریان جدید را بشناسند و به آنها پاسخ دهند. کسب و کارهای موفق باید پاسخگو باشند. آنها باید بتوانند خواسته ها و ترجیحات مشتری در حال تغییر را تشخیص دهند و به سرعت واکنش نشان دهند. این یکی دیگر از زمینه هایی است که یک استراتژی موفق BPM واقعا می تواند کمک کند.

یکی از تغییرات اخیر در نحوه نگرش ما به مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPMN این است که خود فرآیندها بیشتر مشتری مدار شده و کمتر حول محور بهره وری متمرکز می شوند. سهامداران به جای اینکه بپرسند چگونه فرآیندها را بهبود بخشند تا محصول را سریع تر و کارآمدتر به بازار عرضه کنند، اکنون می خواهند فرآیندها را بهبود بخشند تا نیازهای مشتری را بهتر برآورده کنند.

این امر تأثیر مستقیم بر معیارهایی مانند رضایت و حفظ مشتری دارد. علاوه بر این، اصلاح مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPMN به‌گونه‌ای که نیازهای مشتریان را برآورده کند، اغلب منجر به پیشرفت‌های مهم دیگری می‌شود که منجر به کاهش هزینه ها و افزایش بهره‌وری و کارایی بهتر می‌شود.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

Related Posts

خرید اینترنتی بهترین غذای سگ و بهترین غذای گربه از پت شاپ انلاینخرید اینترنتی بهترین غذای سگ و بهترین غذای گربه از پت شاپ انلاین

چه اندازه در مورد تغذیه حیوانات خانگی خود اطلاعات دارید؟ ما پشمالوی کوچولوی خودمان را به قدری دوست داریم که آن ها را عضوی از خانواده خود می دانیم. حس